Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Spíler #57375 üzenetére

    & Dorien
    & Samtya

    A HD681 EVO-ról több helyen is azt hallottam (pl. youtube review-ban is) hogy hosszú távon kényelmetlen. Nem tudom ez mennyire igaz, meg pl. van akinek az SHP-600 is kényelmetlen, nekem meg tök jó. Szép nagyok és mélyek a kagylói, belefér a lapát fülem... a Siberia v2 pl. nyomja a fülem és elkezd fájni benne kb. egy óra után.

    Alapvetően tehát valami olyasmi érdekelne aminek akkora kagylói vannak mint az SHP-600-nak (legalább a bal oldalon :DDD :DDD )

    Köszi mindenkinek amúgy, érdekes ajánlatok, szívesen kipróbálnék közülük többet is, első körben talán az AVA400 tetszett meg leginkább... de az igazat megvallva ha valahol ki tudnám próbálni pl. az ajánlott DT-990 Pro-t és valami igazán meggyőző hangzással verne nyakon lehet elfogadnám hogy ha ezt akarom akkor bizony ennyibe kerül... Értsd. nem feltétlen kell a legolcsóbb legkínaibb cuccok közt keresni, alapvetően nem az a gond hogy nincs mondjuk 50 rugóm egy fejhallgatóra, hanem az hogy szerintem nem ér annyit... de ehhez a véleményhez igen erősen hozzátartozik hogy nem is hallottam még soha olyan fülest.

    Így el is érkeztünk a nagyobb problémámhoz, hogy hogyan próbáljam ki ezeket... Ez a megrendelem visszaküldöm megrendelem visszaküldöm megrendelem visszaküldöm történet annyira nem működik, legalább is HD 518-at pl. az eDigital alig akarta visszavenni higiéniai okokra hivatkozva, pedig jó ha 2 órát volt rajtam, az se egy huzamban...

    Ti hogyan választjátok ki egy tucatnyi fejhallgatóból azt ami majd jó lesz? Vakon szerintem lehetetlen, de más lehetőséget meg nem találtam még rá... :U

    Esetleg BP-en van olyan hely ahol ezek ki vannak rakva? (végül is 1-2 havonta járok fent munkaügyben)

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák