Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz fericske #53933 üzenetére

    A.; "Áh értem"
    ?! A reakciód nem erre utal.

    B.; "Azt hittem kipróbáltad és arra reflektálsz. De csak filozofálsz."
    A válaszomból kiválóan látszott, hogy több évtizedes egyéni és közösségi tapasztalatom van a témában. Hozzáteszem, gyűrűanyagként éppenséggel SZIGETELŐSZALAGGAL IS, de többet mondok, KÜLÖNFÉLE SZÍNŰ(!!!) szigetelőszalaggal is. Filozofálok? Kérdeztem egyetlen tömör mondatban, félszavakból is érteni szándékozva egymást, ellenben te kértél, hogy fejtsem ki, mit is kérdezek (mégegyszer mondom, többévtizedes egyéni és közösségi kísérletes tapasztalattal mögöttem, az akusztikai és egyéb kapcsolódó háttértudás-tapasztalat mellett).

    C.; "No de azért válaszolok a kérdéseidre."
    Nem válaszoltál. Egy kérdésem volt eddig: "A templom jobb mint a süketszoba?"

    D.; "Nem kell irígykedni. A szurkálódásra költött energiádból neked is futná innovációkra, még ha oly aprók is. Ez ugyanis tényleg egy új mod."
    Neked új mod. Mások már évtizedekkel ezelőtt is próbálgatták (hiszen spanyolviasz szintű), én is, mint említettem, különféle színű(!!!) szigetelőszalaggyűrűkkel is. Neked szurkálódás, de nem tudom, mi okból, mert szövegemben semmi jel nem utalt arra, hogy én szurkálódni akartam volna, vagy akaratlanul is ezt tettem volna. (Ellentétben mostani tenmagaddal.) Futja az energiámból innovációkra, lásd mint fent. Abba nőttem bele a hetvenes-nyolcvanas években, hogy a hifi eszközeit kénytelenségből is mindenféle módon modifikálni próbálja az ember, és erről nem tettem le azóta sem, mióta (rendszerváltás környéke) kinyílt a világ, és lehet értelmes tervezési koncepciók mentén, értelmes gyártási metódusokkal és anyagfelhasználással készített, egyúttal magyar embernek is megfizethető hifi eszközöket is kapni. Akár pusztán a kíváncsiság kedvéért is rengeteget foglalkozom ilyesmivel. Úgyhogy okom sincs irigykedni, nemhogy olyan jellegű személyiségem hozzá. Kérlek, ne óvodázzunk, tőled nem is vártam ezt.

    D.; Rendben, tegyük legalább háromszoros idézőjelbe a (visszhangosított) reflexcső kitételt, ha egyszeresen nem elég.

    C.; Bár a válaszomban a hozzáállásom lényege megmutatkozott, Tulkuhoz és RetekNyalábhoz hasonlóan akár beszélgethetnénk az általad felvetett témáról is, ha lenne rá fogadókészséged - gondolom lenne rá, ha már felvetetted a témát kipróbálásra, hozzászólásra. Éppenséggel a szigetelőszalaggyűrűs modot eddig hét saját (és több más tulajdonú) fejhallgatóval próbáltam ki az utóbbi évtizedekben, az első három hetvenes-nyolcvanas évekbeli kísérlet után már csak puszta kíváncsiságból, nem "innovációs" szándékból - közte kifejezett szupraaural típussal is, amelynél hovatovább már szinte elég egyszeres idézőjel is a reflexcső metaforához.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák