Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    nagyúr

    válasz .DLL #43634 üzenetére

    Keresőnek: HE400S párna

    Na szóval a teljes történet. Az alap párna rajta a Velpad nevű, ez full szövet. Kényelmes, puha, bár borzasztóan gyűjti a szöszöket. Hangra ezt hozza. Bármennyire is csípem a HE400S-t, azért elég egyértelmű a hiányossága mély ügyileg, gyorsnak gyors, viszont alul nem igazán üt... Hosszas Head-Fi bújás után úgy döntöttem, hogy a Focuspad-A nevű képződmény kell nekem, kijavítja a mérésben is látott hibát, de ettől eltekintve nem nyúl jelentősen a hanghoz. Szépen meg is rendeltem a Hifiman saját boltjából. A sima Focuspad egyébként elvileg szuper gyilkos mélyeket csinál, de kinyírja a közép tartományt. Lehetne még szórakozni a rács eltávolításával a driver mögül, de ezt egy majdnem új, garis fejhallgatónál kihagyom.
    Ma megérkezetek a párnák, a problémát leírtam az előbb. Azóta már a Hifimannek is. Ennek ellenére felszenvedtem őket már csak azért is a fülesre, de mivel nem egyformák, így khm, hát izé, kicsit fura. :DDD De azért annyi látszik (hallatszik), hogy ez a fajta hibrid párna valóban meghozza a szub tartományt.

Új hozzászólás Aktív témák