Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz #71562240 #31360 üzenetére

    Na, amikor már eldöntöttem volna, hogy HD600 lesz... :D De kellett ez. Valahol Pesten nem lehet ezeket meghallgatni?

    "a zenehallgatásod mégiscsak hangdobozokra alapul, és ez nyilván (remélhetőleg) így is marad."

    Sajnos (vagy nem), úgy néz ki, most megy minden, és egy darabig nem is lesz dobozos rendszerem. De hogy azért mégis legyen valami, meg mindig is kiakartam próbálni egy relatíve komolyabb fejes láncot, úgy gondoltam, összerakok egy ilyet, ez még így beleférne.

    "a kis monitorokhoz, amelyekről anno szó volt, mint fejlesztési terveidről. Nem tudom hova jutottál közben azügyben"

    Semeddig. :( De majd egyszer arra is sor kerül. Az utolsó pü-dre el is felejtettem válaszolni, most nézem.

    A dizájn egyértelműen az AKG mellett szól, részemről, aztán már csak a hang számít, ami végülis döntene, ugye... Majd még megálmodom.

    Az biztos, hogy a fejesen túl még mondjuk erősítőre akkor 30-40, dac-ra 20-at tudok, akarok költeni.

    Bodz: Azokat olvastam. Köszi! Előbb akkor legyen meg a fejes, aztán visszatérek az erősítős témára.

Új hozzászólás Aktív témák