Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ati1979 #31170 üzenetére

    Mindenesetre szerintem van jobb, vagy legalább olyan jó de másfajta az árkategóriájában - ezt csak azért ismétlem meg, mert talán nem volt egyértelmű, hogy az "Inkább van - bár véleményes." mondatom mire vonatkozott.

    (#31171) fattyu Én is csak kicsit érzem kevésnek az erejét hozzá (felülemelkedve azon, hogy eleve csak játékszer egy ilyesféle mobillejátszó), de feltűnik, mert kétszeres-háromszoros teljesítményű és "erejű" iRiver és Cowon/iAudio "játékszerek" nem csak hangminőségben-karakterben mások, hanem mennyiségben is egyértelműen többet kihoznak belőle (hát még a kissé technicista T70 esetében, ott helyenként - és hangerőfokozatonként - akár feltűnően is érzem, hogy Sansácska elfogy alóla, "behorpad alatta") - a mennyiség persze szintén minőségi paraméter. Különösen iAudio-kkal (játékszerek azok is!) szembeállítva feltűnő, hogy az egyébként elég szépen szóló Sansa Clipek, komolyabb Philips GoGear-ek... kissé gyenge testfelépítésűek az ilyesféle, kissé "nehézsúlyúbb" fejhallgatókhoz - aztán természetesen vannak sokkal-sokkal nehézsúlyúbb fejesek is, amelyekhez már eleve értelmezhetetlenek is ezek a "papírmasé" analóg fokozatokkal bíró mobillejátszók. Szép-szép, jó-jó, de nem "semmi gond vele"...

    (#31172) Mittu88 "...nem tudom az 50e Ft-os szinten (kb. 20 a lejátszó, 30 a fejes?!) mennyire számít a forrás minősége." Lásd a Fattyunak írottakat. Számít, persze, nagyon is számít. De jó dolog a Sansa Clip(+), nem feltétlen kell lecserélni, véleményes, hogy például 50ezerből akkor járnál-e jobban, ha vennél melléje egy 50ezres fejhallgatót vagy ha elosztanád a keretet lejátszó és fejhallgató között - sajnos lejátszót ma már elég korlátozott márkaválasztékban tudsz kipróbálni. Én ennyi pénzből az én helyemben mindenesetre azt tenném, hogy beszereznék legalább egy iRiver E300-at, de méginkább próbálnék Cowon-iAudiót, amelyből sok típus szóbajöhet a szerencsétől függően, és a maradékból vennék például K551-et. A kétezer forintos fejhallgató is egyértelműen meghálálja a javuló forrást, de a többtízezres egyértelműen ki is követeli - de mondom, a Sansa Clip(ek)re is sokmindent fel lehet építeni a tárgyalt szinten. No meg üdvös lehetne kipróbálni a Colorfly C3-at, sajnos azt még én se hallottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák