Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiBuilder

    csendes tag

    válasz #16820480 #28697 üzenetére

    Használtan vettem egy Takstar HD2000 - t két napja. 4 hónapos és mintha új lenne. Nem gyagyi az összahatása és nagyon kényelmes. Nekem elsődleges szempont volt, hogy az én pici fejemre jó legyen és ne szorítson, amit makulátlanul teljesít.

    Sokat nem tudtam még hallgatni, de az alapján az egy-két óra alapján azt kell mondjam, hogy egy kicsit túlértékelitek itt a fóromon! Nem rossz fejes és persze subjektív is, kinek mi a jó, de a fórumos hozzászólások alapján az az érzésem támadt, hogy ez a nála jóval drágább fejesek szintjét hozza. Összehasonlítási alapom egy Sony MDR V55 és azt kell mondjam az nagyságrendekkel jobban szól, és nem azért mert a Sony mélyorientált. Ami azt illeti a mélyet egyáltalán nem érzem kevésnek a HD2000 -ben, sőt még jól is esik, hogy egy fárasztó nap után nem olyan dobhártya szaggató zene dübörög a fülembe. Viszont a magas hangok túl erősek, fémesek, sok esetben bántóak.

    Az énekhangok reprodukálásában (abban az esetben, ha az nem a magas tartományba csúszik) jobbnak, tisztábbnak tűnik a Sony-nál, de az összkép erőteljesen a Sony javára billen.

    Ha minden jól megy ma össze tudom hasonlítani egy Senheiser HD429 -el is.

    Adok még esélyt azért neki, mert nagyon kényelmes és jól izolál (ráadásul használt révén olcsón sikerült megvennem) . Általáons felhasználásra (filmet nézni, meg youtube-ozni) jó cucc, de a zene élvezetére marad inkább a Sony!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák