Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz lezso6 #22420 üzenetére

    A meg tud hajtani és a normálisan meg tud hajtani között nagyon nagy különbség van :) Szerencsére a K550 elég érzékeny, így elegendő lehet neki a forrás (ez még nem jelenti azt, hogy nem profitálna jelentősen egy jobb forrásról, de ez szinte minden másra is igaz). Szerintem megfelelne az igényeidnek a K550, de előtte mindenképpen ki kellene próbálnod, hogy megfelelő fejed van-e hozzá, mert nem mindenkin áll jól, és ha nem áll jó, akkor nem fog úgy szólni, ahogy kellene.

  • .DLL

    veterán

    válasz lezso6 #22420 üzenetére

    Ezen leírás alapján én is azt mondanám, hogy K550 esetleg ha csak otthon használod, akkor K701, az nagyon gyors, jó a mélye de semmi kiemelés. A többi tartomány pedig kristálytiszta. Csak hát nyitott, buliba nem jó, de otthon mixelni referenciaként beválhat. De ahhoz −oké maradjon egyelőre a jelenlegi DAC szerű cucc− mindenképp kellene legalább egy erősítő. Ha árban és tisztaságban is jót akarsz akkor: bkercso fórumtárs ezügyben.
    Azt a Beyer DT150-et is meghallgatnám egyszer (van valakinek?), biztos nagyon kényelmes, és azért egy színpadi fejesnél valszeg nem az a cél, hogy kellemesen hallgathatóvá színezzék a hangképet.

    (#22421) Falconer: Tudom, és igen, azért tettem idézőjelbe durvát, hogy nem csúnya, hanem nagy mértékű.
    Azért a valóságban is hallod/érzed a mélyeket, max. nem tűnik fel. Egy fejes meg nem tudja az egész testnek átadni a rezgéseket, ezért megpróbálja kiemelni a mélyet. És ez nem is baj szerintem. :D
    De a T70-nek ugyan úgy nagyon király a mélye, tehát inkább csak abb ... nem, egyelőre nem írok többet, megnézem egyrészt amit mondtál, és legközelebbi találkozón ismét meghallgatom őket.

    (#22426) GrimReaper: Sajnos lehajtható mikrofonnal a gamer fejesek rendelkeznek, azok viszont (igazodva az átlag PC-khez) dupla jack-kel csatlakoznak.
    Az átlag "utcai" fejes amiből jónéhányat egyébként az áruházakban is ki tudsz próbálni (kiállított darabok) jó része mobilhoz csatlakoztatható headset is (a fiatalok nagy örömére), ezeknél viszont a kábelen van a mikrofon és a csíptető, ami szerintem nem baj, ugyan úgy hallani fognak a konferencia résztvevői, és semmivel sem kényelmetlenebb. Hogy melyiket választod az attól függ melyik lesz kényelmes és mennyit szánsz rá.

    (#22428) Pingvin1985: Superlux 681 EVO típusú félzárt fejhallgató.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák