Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz #71562240 #21099 üzenetére

    Köszi a kigyűjtést és a részletes leírást. Mindet elolvastam, hasznos volt. Ezek töredékét találtam meg a keresővel korábban.
    Sokat olvasgattam erről a fülesről, és arra jutottam hogy nem annyira jó, mint amennyibe kerül. Elsőre megtévesztett, azt hittem hogy a nagy Momentum kicsinyített változata, de nem az. Azok alapján, amit olvastam róla, olyan 25-30-ért lenne reális, max 35, de nem 56 ezer. Igazából egy próbát tettem gondolatban efelé, mert nem is pont ebben az árkategóriában nézelődök, hanem inkább a nagy Momentum árában, és azt gondoltam hogy ha megkapom majdnem azt az árának a 60%-án akkor az jó üzlet lenne, de ez nem az a fejes.
    A helyzet az, hogy ha rászánom magam a vásárlásra akkor a HD 600 árát rászánom, ennél most talán 10 ezerrel kevesebb a rendes Momentum, de a 600-ról mindig mindenhol csak jókat olvastam így már szinte biztos, hogy azt veszem meg.

    Elnézést kérek egyébként. Sajnos néha előfordul, hogy irtó gyökér módon viselkedek, a való életben is meg online is (anélkül hogy erre okot szolgáltatnának). Sajnos az előző hsz-em egy ilyen pillanatban született. Nem volt igazam. Ehhez képest nagyon normálisan és korrektül kezelted. Köszi, hogy ennek ellenére foglalkoztál a problémámmal.

Új hozzászólás Aktív témák