Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz lugosi #21078 üzenetére

    "...lényegi infó nem volt róla." Azt kérdezted, van-e tapasztalatunk róla. Van. Arról egy szót se szóltál a kérdésedben, hogy lényegi infót szeretnél, és hogy számodra mi a lényegi infó, ami ezek szerint nincs benne az On-Ear-ről írott eddigi hozzászólásokban, amelyeket a jelek szerint nem nagyon találtál meg, merthogy egyébként sokszor volt már szó róla.
    "...Egy félmondatot találtam..." Rosszul kerestél.
    "...egy srác kérdezett vele kapcsolatban komolyabban 2 hónapja, aki próbálta erőltetni a kérdéseit, pont te oltottad le, hogy azok nem zenék amiket hallgat." Én nem oltottam le senkit. Nem az én stílusom. Közlök tényeket vagy valószínűségeket.
    "Én se erőltessem akkor?" Mit? Eddig azt kérdezted, hogy van-e róla tapasztalatunk. Válasz: van.
    "Most ebben a topikban is az van, hogy akik "kívülről" jönnek, nincsenek benne a pikszisben, azok szívatva vannak?" Hogy mi történt?! Gondolkodtál mielőtt ezt leírtad, főleg ahhoz képest, hogy amikor a tavaly tavasszal értelmesen kérdeztél, megfelelő segítségeket kaptál, amit meg is köszöntél, és vettél is a segítség hatására fejhallgatót?!
    "Mert akkor inkább legyen felejtős az egész." Ha neked az úgy jobb, akkor legyen felejtős. Csak ne vetítsd ránk, hogy miattunk van. Amiatt van, hogy rosszul kérdeztél, rosszul reagáltál.

    Sokszor írtunk már a Momentum On-Ear-ről, ha nem találod meg ezeket, akkor kérdezz ennek fényében, értelmesen. Lásd példának például az előttedi két kérdezőt. Vagy a hifi topikban tanultakat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák