Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz Djsaba #19581 üzenetére

    Szia! Anno én is sokat kerestem a megfelelő fülest, sokat is agyaltam milyen lenne az ideális. Lehetőség nem volt kipróbálni itt vidéken.Hasonló szempontok voltak nálam is (film, zene, JÁTÉK, kényelem hosszú távon,hangzást tekintve számomra inkább a zenei műfaj semlegesség.)
    Bodz egykori véleménye miatt választottam DTX710-et.Nem bántam meg. Tényleg könnyű, kényelmes hosszú távon,nem izzad bele a fülem, mint a Maxxel Retro DJ-mnél a műbőr.Igaz a szöszt azt szereti.Kábelszakadás nem hiszem, hogy lenne gond, eléggé vastag.
    Játékok szempontjából rendben van.Cimbivel szoktam Left 4 Dead 2-vel játszani, a kommunikációt meg egy kb.500 Ft-os csíptetős Genius mikrofonnal tartom közben vele. Nem panaszkodik miatta.
    Alaplapi hangkártyával használom, lehet majd idővel beszerzek egy Asus Xonar DG, ami biztos jobbá teszi a hangzást.
    Szerintem itt a többség által ajánlott termékekkel kapcsolatban nem lehet melléfogni. Bízom benne minél hamarabb megtalálod a számodra megfelelőt. Szép napot kívánok! :)

Új hozzászólás Aktív témák