Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz jippa #19128 üzenetére

    Sztem ami most ebay-en van dobozzal együtt az a másik, későbbi 300 ohm-os verzió. (ha csak nem írta el a speckókat de gondolom csak a dobozról írta le)
    Még nem hallottam, de érzésem szerint (meg barátom leírása alapján) a fekete vagyis 600 ohm-os a jobbik verzió, nekem is ebből van a "2.5" pár. Szóval erre én nem licitálok, de szerintem fel fog menni szépen. Ha leütöd, akkor legalább lesz valaki aki megmondja a kettő közül melyik a nyerőbb :)

    Ha a 600 ohm-osból látnék egy NOS darabot akkor valszeg elgurulna a gyógyszerem. De annyira régi, hogy kötve hiszem h létezik (valszeg nem is ilyen doboza van). Ezt a kettőt aprópénzért vágták hozzám, de nagy szerencsém volt (főleg úgy hogy csak egy kis műanyag elem hiányzott, no meg régi párnával egyébként is nagyon rosszul szól az összes) mert egy másik fórumon is figyelgetik ezeket csak valamiért ezekre nem ugrottak rá (mondjuk nem is volt jelezve a külföldi szállítás).

    Ez a másik fórum pedig a Graham Slee Audio, ahol egy tag nagyon felkapta a témát és van jópár topik ezekről a fejesekről, ő nem a gyári párnát javasolja hozzá (valami moddolt velúrt használ), meg Linear II kupakok lehet hogy majd ezeket is kipróbálom, de neki is a 300 ohm-os verzió van. És szerinte a HD540II az abszolút nyerő, szerencsére ez nem annyira ritka, hogy ne tudjam majd egyszer beszerezni.

    Jelenleg nem is ez a moddolás érdekel, hanem hogy nagyon nehéz meghajtani, de az "alapok" a hangzásban nekem nagyon jónak tűnnek, valszeg majd később kap is majd egy rendes szimmetikus kábelt és erősítőt, mert megérdemli ;)

Új hozzászólás Aktív témák