Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz gOldie #1833 üzenetére

    Nagyon nem jók, de jók

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • Ear001

    addikt

    válasz gOldie #1833 üzenetére

    Szoval fogalmam sincs, kell-e a Nordhoz fejhallgato-erosito, maga a cucc eleg draga volt remelem van eleg power mogotte

    Biztos nem kell, de ezekbe az eszközökbe egy IC-s, viszonylag egyszerű füleserősítőt építenek. Ha amúgy is lenne házi stúdiód, akkor azok között akadnak olyan eszközök, amik sokkal jobb minőséget nyújtanak, de csak ezért nem érdemes ilyenre beruházni.

    A nyitott fulessel is meg tudnank baratkozni azert a tobbesszam, mert amig en zongorazok szokott szolni valami egyeb zene a hangfalakon, hogy a baratnomet ne zavarja annyira a billentyuk zaja. Ha nyitott a fules akkor ennek lottek, de majd kiegyezunk valahogy

    Hát izé. A barátnőd hallja a nyikorgó billentyűket + a rajta csúszkáló ujjadat + a nyitott fülesből szóló zongorát + a zenét a hangfalakon. Te hallod a zongorádat + a nyikorgó billentyűket + a zenét a hangfalakból + a barátnődet, hogy mikor hagyod már abba a nyikorgást. Biztos, hogy ennyire stabil ez a párkapcsolat? A zárt sem tökéletesen szigetelt befelé és kifelé, de szerintem mindkettőtöknek egy ilyen lenne ideális.
    Ha akarsz koncentrálni a zongorajátékodra, akkor én a Shure-t ajánlom, ha el akarsz lazulni egy kicsit, inkább az AT-t, de elég erős a karakterbeli eltérés, én ajánlanám a próbát előtte.

Új hozzászólás Aktív témák