Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz #33101952 #17602 üzenetére

    Ha fejhallgatót vagy bármilyen audio eszközt szeretnél venni akkor MINDENKÉPPEN próbáld ki előtte. Az a bolt, ahol nem engedik, hogy meghallgasd egy nagy nulla és kerüld el. Az értelmesebb helyeken meg lehet hallgatni a fejhallgatókat. A Tesco nem számít értelmes helynek.

    A kérdésedre válaszolva az AKG elég jó irány ha olcsóbban akarsz fülest venni, a Sennheiser olcsó fülesei nem a legjobbak. Mellette ott a Shure SRH240 ami szerintem az egyetlen ajánlható fejhallgató 15.000 alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • #71562240

    törölt tag

    válasz #33101952 #17602 üzenetére

    "Bocs de azt hittem azért van ez a topik mert ezeket a kérdéseket megbeszéljük, nem azért, hogy okoskodjunk."
    Én tartalmilag válaszoltam a hozzászólásodra, tehát megbeszéltem veled az általad felvetett kérdéseket. Egyúttal jeleztem is, hogy a kérdések általad felvetett módja nem volt éppen színvonalas és praktikus. Kifejezetten hibásan közelítettél a témához, ennek kifejezésével is segítettem neked, nem pedig okoskodtam. Esetleg megfontolhatod, hátha igazam volt, és akkor eszerint alakítod a működésmódodat, legalább fejhallgató ügyben, ami hasznodra fog válni, főleg ha fejhallgatóvásárlási és -használati szándékaid vannak. Ha úgy maradsz, ahogy közelítettél a témához, az a károdra fog válni, ezért segítettem, hogy ne maradj úgy.

    (#17603) AMDFan "...ott a Shure SRH240 ami szerintem az egyetlen ajánlható fejhallgató 15.000 alatt." Azért azt nem hiszem, hogy ennyire szigorúan gondolod. És a DT235, DTX710, K511 stb... (vagy 16ezerért) CAL!...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák