Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz #71562240 #11997 üzenetére

    Régen jártam erre, de azért válaszolok. :) Én amikor dicsérem, akkor mindig az árához képest teszem, tisztában vagyok vele, hogy messze nem csúcs. Ha miattam dobtál ki rá ennyi pénzt, azt nagyon sajnálom. Szerintem egy jó darab, én szeretem.
    Érdekes, amit a kábelekről írsz. Ilyen mértékű változásra nem számítottam azért. Szívesen meghallgatnám egyszer az átalakított Digitechet. :)
    Hosszabbítókábelt meg amúgy is le akarom cserélni, nekem nincs szükségem ilyen hosszúra. Kíváncsi leszek az eredményre majd. Igazából annyi változást szeretnék csak elérni, hogy a magasak kicsit jobbak legyenek, mostanában egyre jobban érzem, hogy erre jobban lenne igényem. Mármint az eredeti karakternél egy picit jobban előtérbe kerülő magasakra. Gyors próbaként állítgattam kicsit a Rockbox EQ-jában (sicc :D ), sikerült is több magasat előhozni, csak nem tetszik ahogy szól. Kicsit természetellenes, olyan "műanyagos" lett tőle, de nem a magasak mennyisége miatf. Hülyén fogalmazom meg, de másképp nem igazán tudom. Szóval ja, némi változást szeretnék most. :K

    Egyébként azért Rockbox és Clip+, mert most nincs gépem, ez az egyetlen forrásom jelenleg.

    Amúgy van valakinek ötlete EQ beállításhoz, ha már ez előjött? Van olyan lejátszó, aminek jó EQ-ja van? A rockboxos pl hiába paraméterezhető, nem az igazi, vagy csak én vagyok béna. Ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák