Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz Dorien #102219 üzenetére

    Hát... maradjunk annyiban, hogy már vagy 15 éve csak irigykedve nézem azt, akinek szép, dús vagy akár csak félig dús hajkoronája van :D

    A fülpárnája tényleg sprőd egy kicsit, de zavarónak nem mondanám. Mondjuk csak egy olyan fejesem volt, ami nem volt kényelmes, mert nagyon szoros volt, de mással soha nem volt problémám. A fejem tetejét egyik sem nyomta még, nem is érzem, hogy ott lenne bármi is. Lehet, hogy csak szerencsés alakzattal születtem :) A mérete viszont kicsi, amit tök jó és stabilan is ül a fejemen. A Philips fül köré ül és puha szövet párnája van, de az meg lötyög rajtam és beteríti az egész fejemet. Szóval olyan egál a dolog, mindenképpen a kényelmes oldalon.
    A hangzása nyilván izlés kérdése is, de nekem nagyon bejön, nincs benne ez a visszafogott finomkodás, mint a philipsben, sokkal élőbb az egész. És minden műfaj jól áll neki.
    Én azt mondanám, hogy az IEM után, most a fejesben is megtaláltam azt, ahonnan egyáltalán nem érzem, hogy tovább kéne lépni bárhová.

    [ Szerkesztve ]

    Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Dorien #102219 üzenetére

    Én évekig kerülgettem. A GR10e-t régen szerettem, a fejeseiknél visszatartott a sok magas kevés mély párosítás. Persze extrém meleg hangú láncon szerették azokat is. A GW100 ebből DSP-vel tör ki, draúton hajtva nagyjából az SR60e/80e szintjét hozza. Ezek az új 38 Ohm-os cuccok már mások, tisztességes telt hangot adott a 225x is. Hemp áradozást meg írtam eleget. Hallottam már jobb fejeseket, de szerethetőbbet nem. Pláne nem ilyen elérhető áron.

    A forma miatt így is megosztó, azzal nincs mit tenni. Sokfélék vagyunk, sokféle igényekkel.

Új hozzászólás Aktív témák