Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz kNG #100768 üzenetére

    Az biztos, hogy jó, mert pár órát volt lehetőségem hallgatni, mielőtt megtört a kábel. Nagyot ugrott a Topping részletességétől.

    #100769 Gzula[HUN]: azt már nem emlékszem, melyik licensz alapján gyártják, de az szerintem ezek alatt van. A zártság és a mikrofon miatt vettem a fiamnak, meg mert olcsó volt.

    #100770 Polllen: oké, eltúloztam, és még mindig csak tizenpár óra van benne, szóval még mindig nem lehet ítélkezni. Ha majd összehallgatom a HD600-al és a többivel, utána már lehet róla pontosabb véleményt mondani. Első köröm az én enyhén meleg láncomon túl steril, de vannak zenék (pl. elektronikus) ahol meg tök izgalmas, mert színpad, meg mert mindent hallasz. Csak aztán jön a következő track, és veszem le, hogy jaj. Viszont arra, hogy az ember valamit csináljon, ami a hanggal kapcsolatos, nagyon jó, mert ha ezen jól szól, akkor mindenen jól KELL szólnia :)

    A DX3 Pro+-al kapcsolatban meg: kinek mi. Írtam a másik topikban, elpukkant az előző DAC-om, ez az SMSL kicsit gyengusz (ez volt a tartalék), kellett valami, a Topping volt magasan a legjobb áron. A másik kiszemelt az IFI DAC volt, nem akciózták le, és sok problémáról írnak azokkal kapcsolatban, bár azoknak pl melegebb a hangja, ezzel biztos jobban párosodtak volna. Csak hát onnan indultam, hogy kell egy olcsó DAC a régi helyett, most meg lesz hozzá még 2 fejes is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák