Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz Tin #100735 üzenetére

    Nekem sem drága láncom van, szimplán minden jól passzol egymáshoz (most először, mióta fejhallgatóval hallgatok zenét). Ha 2 éve tudom, hogy ez a lánc együtt így szól, semmi mást nem veszek meg, csak a TMP Audio IC-ket és USB kábelt, az MF Stacket pontosan ugyanezekkel az OPA-kal, és az 560S-et, aztán kalap kabát.

    Nincs gond a Toppinggal, egyszerűen valószínűleg jobban passzol hozzá a HD600/650/6XX, ha azt élvezed, nem biztos hogy van értelme szenvedni a 560S-el...én is kipróbálok itthon még majd pár dolgot, de ha hasonlóan jó párosításokat nem tudok összehozni mint a mostani amit fentebb írtam, akkor valószínűleg a többi cuccom eladom.

    Persze lehet EQ-zni is, én nem szeretem, próbálkoztam Equalizer APO-val és PEACE GUI-val, nekem alapvetően az a gondolatmenet nem tetszett, hogy átformálom a fejhallgató karakterét. Az eredeti karaktert szeretném hallgatni a legjobb hardveres párosításokkal (de lehet ez csak az én dilim). Anno poénból az AD700X-et egy kis időre Parametric auto EQ-val harman görbére formáztam, meglepődtem, működött a dolog. De elveszett a fejhallgató eredeti karaktere, varázsa. Szóval nálam gyorsan uninstallt kapott az Equalizer APO a Peace GUI-val együtt.

    Zeneszámokat majd küldök Neked PÜ-ben, lesz pár olyan ami jól szól, de megpróbálok direkt olyat is keresni, ami nálam "nem szúr", de neutrális-világosabb láncon "szúrhat".

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák