Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz kNG #100722 üzenetére

    Az AKM melegebb, mint a Sabre, de ez a Topping meg iszonyat részletes, erről nem mondanék le. Most lement 1 órányi bejáratóhang, máris elkezdett összeállni a hang.

    A részletesség maradt, de olyan, mintha még nem tisztult volna le. A cinek már talán kevésbé sértőek, de még mindig nagyon ráünek a teljes hangképre. A Toppinggal nagyon részletes a hangja, olyanokat hallok meg, amiről nem is tudtam, hogy a zenében van. De néha meg a gyors cinek olyan, mintha összekeverednének. Egy goa számban is érezni, hogy nem tud eléggé gyors lenni.

    Összességében úgy érzem, hogy valamennyit javult az élesség, de még mindig sziszeg. Márpedig az SMSL+Z40 kombó mindennek mondható, de világosnak nem, szóval ehhez akkor vagy nagyon sötét DAC+AMP kell, vagy olyan, ami elmossa a tetejét.

    Vagy az van, amit mondok, és még mindig a bejáratás elején vagyok. Egy dolog tetszik benne, az (egyelőre) bántó magasak ellenére: ez valami elmebeteg módon részletes. Igazából nem tudom, hogyan lehet ezt tartósan zenehallgatásra használni (minden műfajhoz), viszont ha mondjuk zenét csinálsz, akkor nagyon király, mert mindent meghallani.

    Bocs, ha sokat pofázok, lőjetek le nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák