Új hozzászólás Aktív témák

  • Dolphine

    addikt

    Sziasztok!

    A segítségetekre lenne szükségem! :R
    Nagyon új vagyok egérpad vásárlásában, ezért az esetleges buta kérdéseimet nézzétek el nekem! :F
    Otthon eddig egy helyi PC-bolt egérpadját használtam. Nincs nagy gondom vele, csak a szövetrész kezd felpörögni és baromi idegesítő. Bármelyik boltban kapható olcsó padra tessék gondolni.
    Úgy látom itt az ideje, hogy az egérpad is normális legyen.

    A kérdésekre a válasz:
    1. Mennyi a keret? - Azt sem tudom, hogy mennyi az annyi! :F 10e Ft-ot azért nem igazán költenék rá, de jó lenne, hogyha nem kellene fél évente cserélni az egérpadot.
    2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet? - Ha lehetséges, akkor újat vennék. A külföldi rendelés nem probléma.
    3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol? - Az asztal most úgy van kialakítva, hogy egy teljesen kommersz egérpad elfér rajta. Ez a terület duplázható, de óriási hely nem nagyon van rajta, mivel munkaasztal is egyben. Az egérpadon nem nagyon szeretnék dolgozatokat javítani. :DDD
    Nem játszok. Mindennapi használatra kell. Amihez kicsit precízebb munkát használok: Word, Photoshop, SONY Vegas.
    4. Milyen egérrel fogod használni? - Logitech M510. Tudom lézeres, lehet utálni... :U
    5. Van-e valami konkrét preferenciád? - Fentebb már kifejtettem. Nem kell rá semmilyen ábra, vagy csicsa. Egy jó, egyszerű, strapabíró, pontos egérpadra van szükségem.

    A válaszokat előre is köszönöm! :R

    Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Új hozzászólás Aktív témák