Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Sziasztok! Egérpadot szeretnék vásárolni az elkövetkezendőkben. Most egy Ozone Boson-t használok, ez mikroszálas. Nem vagyok profi játékos, de sokat játszok és netezek, Photoshoppolok stb., nekem ez bevált. Viszont már nagyon szétkopott és most cserélni szeretném.

    1. Keret rá max 5000Ft
    2. Használt é új is jöhet, vagy külföld ha biztos a hely.
    3. Sok hely nincs az asztalon, kihúzható billtartós és amellett amennyi hely van, esetlegesen a bill. is rálóg. 30x25cm legyen max!
    4. Az egér amit használok egy Logitech G700.
    5. Preferencia: , Kritérium, hogy vékony legyen. A mostani is úgy lett kiválasztva, hogy ne emelje el a klaviatúrát. Talán ez az egyik legvékonyabb amit kaphattam. De persze picikét lehet ennél vastagabb, ha a minőség megkívánja.

    Köszönöm!

    (#8913) McNamara: Én se tudom mi a szar a G700-ban. Bár mint említettem, nem vagyok profi játékos, nem is tudom mi az hogy tuti érzékelő és a vezetékes egerek jelentőségét sem vágom, de nekem ez nagyon bevált. Alább nem adnám, fejlebb meg nincs igényem, mert eleve nem tudom mit kéne érezzek a "jobbságon". Ha nem merülne ennyire baromira gyorsan, mondanám, hogy hibátlan.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák