Új hozzászólás Aktív témák

  • ManY

    senior tag

    válasz takacsbotond #6348 üzenetére

    Ha goliathuson gondolkodsz mindenképpen próbáld ki a logi egérrel...
    mikor én próbáltam egy controllt 3 bol kb 1 egérrel siklott számomra pontosan és kényelmesen

    Én nemrég próbáltam egy nagyon vékony zowie műanyag padot, de sajnos nem tudom a nevét (valaki biztos egyből ráfogja vágni :D )
    Egyszerűen tökéletes volt..
    Sajnos az árát sem tudom :D
    De hirtelen teszteltem azt is legalább 4 egérrel és elég pattent volt
    bármit tettünk rá hozott egy számomra kényelmes pontos és így elfogadható szintet
    mivel zowieról beszélünk ezért ár info hiányában nem merem azt mondani hogy tökéletes :D
    de lehet csak én vagyok árérzékeny ha a zowieról van szó
    szerintem egyszerűen nagyszerűek a termékeik de sokkal kigyúrtabbakat kapsz ugyan abban az árfekvésben roccatből vagy steelseriesből... ettől függetlenül én mégis a zowie mellett tenném le a voksom ha a felső kategóriában túrkálnék (pl egér vásárláskor)
    így most az én választásom nemrég egérből egy számomra nagyon kényelmes mionix naos 7000 lett
    ha rászántam volt még plusz 7 rongyot akkor egészen biztos a zowiet választom!
    ja és még valami a zowie padról

    annak ellenére hogy műanyag nem tűnt úgy hogy könnyen kopna
    nem merem állítani hogy nem tud elkopni és örök darab... mivel műanyag padról beszélünk
    de a tulajdonosa egyértelműen sokat nyúzza és ennek ellenére nagyon jó állapotban volt találkozásunkkor :D

Új hozzászólás Aktív témák