Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz sNk77 #12834 üzenetére

    Tudom, mit írnak. Ez inkább csak arra utal, hogy ha nincs tapasztalatod különlegesebb padokkal, akkor mi áll a felhozatalukból a legközelebb a kommerszebb cuccokhoz. Valójában nagyon nincs egy lapon a QcK és a Zero. Konkrétan a két véglet (jó, a dzsunkákat nem számolva) a kontroll pad szegmensben.

    "Aquát honnan tudom beszerezni?"

    [link] :U , vagy a gyártótól, akár egyedi méretben és mintával is.

    "A vastag padokat sem szeretem"

    A Talent egyáltalán nem süppedős, de mint írtam, van 3 mm-es, unalmasan fekete verziója is.

    "Meg az "Übersmooth"-okat sem. Fnatic Dash volt nekem ilyen nagyon sima érzésre, hibrid létére, fura volt."

    Fogalmam sincs, milyen a Fnatic Dash, de a Talent natúr szövet, és mellesleg az egyik legjobb kontroll pad, ami létezik. Eléggé gyors, mert sem a mozdulat megkezdéséhez, sem a megállításához nem kell nagyobb erőkifejtés.

    De ha ennyire bejön a TF-X, akkor vegyél TF-X-et, ami egyébként nem igazán kontroll pad – nem értem a dilemmát. Ha meg valami újat akarsz kipróbálni, mert csak, akkor szerintem próbálj ki újat, ne olyasmit, mint a régi...

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák