Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Thrawn #188 üzenetére

    Azt nem mondta, hogy az SLI-nek van értelme.
    A CF nálam 4-5 játékban fejtett ki 3D-ben érzékelhető hatást (15 másikban semmit), 30-60%-os töblettel (Viszont X2 is akörül teljesít, így az sem éri meg az árát), tehát máris bukta a kétszeres ár. A fogyasztás viszont valóban duplája az 1 VGA-s rendszernek. ;] :C Jut eszembe, 3D06-ban megvolt +96%, tehát a rendszerem OK. Én nagy ATI mániás voltam, de a CF, és a 8.3-as szaralyst erősen elgondolkodtatott, nem kéne-e visszatérnem nV-ra, amellyel több mint 1 évtizedig semmi problémám nem volt.

    Én óvok mindenkit attól, hogy kiválasztott programokkal, kiválasztott konfigokon futtatott tesztek alapján CF-be (vagy SLI-be) ruházzanak, mert azokon kívül szívás (én is bedőltem, pedig csak általam addig mérvadónak tekintett oldalak tesztjeinek adtam hitelt). Mondjuk még azok közül is néhányban, mert Jericho hivatalosan támogatja a CF-et, de a programok többségéhez hasonlóan hiába dolgozott mindkét VGA, mint állat, a grafikus teljesítmény 1%-kal sem volt jobb a single módnál. Nekem mondjuk legnagyobb szívás az Oblivion, mert HQ beállításokkal éppen kéne a CF teljesítménye a folyamatos játékhoz, viszont csak 1 VGA teljesítményét kapom.

    1 GPU RULEZ! :DD :R

    Egyébként kitiltották, mert azt hitték, hogy én vagyok más néven.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák