Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz radírfej #112 üzenetére

    Ezt cáfolom, saját tapasztalataim alapján. Már nem az üzemmódot a lapban, az műxik, hanem hogy maga a CrossFire üzemmód (VGA-kkal együtt) automatikusan működne, ha a lap már OK.
    Eddig csak Witcher, Prey, és CoJ ment CrossFire-rel (UT3 2. VGA 2D módban), az összes többi játéknál hatástalan (vagy negatív a hatása, azaz lassul a megjelenítés). Ezek is csak olyan mértékben (60% körül), hogy egy 8800GTS-szel jobban (és olcsóbban) jártam volna. Egyedül 3DMarkban volt 99%-os a gyorsulás 2 karival.
    Szóval az egész CF egy nagy átverés, a neten fellelhető tesztekkel együtt, amelyeket gondosan megválogatott hardvereken és játékokkal futtatnak, aztán az egyszeri felhasználó jól pofára esik, amikor a saját gépétől várja ugyanazt a teljesítmény-növekedést.

    ricsy888: :K Évek múlva sem, mert a mai játékokat (és a régebbieket) nem fogják CF-képessé tenni. Persze, ha valaki csak eldobható játékokkal játszik, annak mindegy, de én szeretem a régieket elővenni, vagy egy Oblivionnal pl. sztem évek múlva is játszani fogok.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák