Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz inteltunder #28516 üzenetére

    Legközelebb okosabban csináld. Én az új fotós cuccaim 90%-át az Edigital-ban vettem, és minden esetben megrendeltem a neten (más műszaki cuccokat is így vettem tőlük). A bolt 10percre van tőlünk, a legtöbb esetben a megrendelés leadása után jön egy sms, hogy azonnal átvehető az üzletben, olyankor be is battyogok még aznap. Egyszer már szóvá tette az eladó, hogy miért rendeltem meg a cuccot, amikor tele a raktár vele? -Mert így vissza veszitek ha nem tetszik- mondtam és vigyorogtam. Félreértés ne essék, nem csinálok belőle sportot, hogy vissza viszem a cuccokat, de volt már rá példa. Laptopot vettem és nekem túl lassú volt a gép. Nem volt hibás, csak ennyit tudott a masina. Engem ez borzasztóan zavart így vissza kértem az árát. Nem kell indokolni, elég volt annyit mondanom, hogy nekem ez nem tetszik, mert lassú. Srác elindította, ő is konstatálta, hogy nem egy villám a gép. Lett volna csere lehetőség vagy szerviz is, de az eladó maga mondta, hogy nem érdemes vele kínlódni, ez a modell ezt tudja. Válasszak másikat, vagy kérjem vissza az árát. Jó fej módon mutatott pár igazán gyors gépet, de azok jóval drágábbak voltak. 2héten belül utalták is vissza a számlámra a pénzt. Nem vacakolnak, ők alkalmazottak, nem vevő "átbxsból" élnek. Legalábbis ez az üzlet korrekt. Mind a három srác. Az egyikük keni-vágja a fotós témát. Ezért is szeretek hozzájuk járni.

Új hozzászólás Aktív témák