Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz krisz12356 #23963 üzenetére

    Értem! Így már több, mint 100 ezer HUF a különbözet! :)
    Larry303: igen, 19 cross-type, de a 70D szenzora jobb és Digic 5+ (dual Digic 4 helyett).
    m3ss: 70D AF rendszere jobb, mint a D7000. Gyorsabb, pontosabb. Egy jó lencsével elég jól használható gyors sportokhoz, mozgó madarak stb.
    70D elég korrekt zajosság terén is, érdemes utána nézni tesztekben. 20Mp-es képet 10Mp-be mentem és máris elbújhat az 5D mk1 minden téren. Természetesen nem összehasonlítható a kettő, hiszen a 70D az egyik legújabb, az 5D meg lassan 10 éves váz. Csupán annyit akartam, hogy nem kell leírni a kis 70D-t. Anno én is sokat gondolkoztam, hogy 5D mk I 5D mk II vagy 70D legyen. Utóbbi több dolog miatt is szimpatikusabb volt. 6D-n gondolkoztam még mostanában, de azok után, amiket m3ss írt róla... :F Lehet, hogy nem kellene erőltetni. Főleg így, hogy ,mostanában bevásároltam EF-S obikból is (10-18 STM, 18-55 STM, 18-35 F1.8 ART). Nagy bukás lenne mindet eladni. FF-re ehhez hasonló objektíveket vásárolni meg nem 2 fillér lenne. A 70-200 F4 IS a végén 320 mm-nek "felel meg". Sok előnye van a 70D-nek, nah... :K
    7D egyetlen előnyének a 8kép/sec-et mondhatom a 70D 7kép/sec-éhez képest, ami szinte elhanyagolható.

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák