Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Alu #19276 üzenetére

    A nagy kártyának egy hátránya van, egy nagy kártya esetén ha az megdöglik akkor annyi a képeknek, így vagy menteni kell vagy több kártyát használni, nálam is van egy tartalék 4 gigás baj esetére. Ugyanakkor videónál valóban kell a minél nagyobb méret.

    18-135 STM obit próbáltam, valóban éles képet készít, gyorsan és hangtalanul fókuszál, ugyanakkor ez egy kitobi, nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb választás komolyabb videózásra.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • __H4X0R__

    senior tag

    válasz Alu #19276 üzenetére

    Mindenkinek szive joga, hogy milyen termeket vasarol, en azt mondom hogy probald ki azt eloszor ami erdekel, aztan utana vasarold csak meg, barki barmit mondd a forumon az csak egy otlet, tapasztalat ami utan erdemes lehet utanajarnod. Ahogy mar azt irtam, ha komolyan videozni akarsz, akkor az AF megoldasokat (amire az STM reszben ki van hegyezve, halk autofokusz motor, villamgyors fokuszalas stb..) ertelmet veszti, mert mindent a kezeddel allitasz, igy mar nem biztos hogy van ertelme megvasarolni azt a termeket. De persze, ha csak csaladi videozasokrol beszelunk, vagy lenyegeben nem "komolyabb" dolgokrol, akkor az is tokeletesen megfelel. Kezdesnek nem kell mindent egyszerre megvasarolnod - szerintem. Kezdd el valamivel es majd utana ugyis ki fog alakulni a sajat stilusod, ami utan a megfelelo obikat fogod a kesobbiekben megvasarolni.

    www.kristofnagy.com

Új hozzászólás Aktív témák