Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz Zozzer888 #22852 üzenetére

    Írtam, hogy igen! Persze nem én, mert nekem nincs, de az üzletben próbálták. De ha levették az obit, akkor is látni a keresőben. Ugyanott van a képeken is. Egy fotós is megnézte, nem ma kezdte, azt mondta, van pár gépje, nem is egy márka, de ilyen gondja soha nem volt. Nem érti, főleg hogy új a gép. De azt mondta Ő is, vigyem vissza, minek piszkálni ha garis. Akkor még ő sem sejtette, hogy ez lesz belőle. :)
    Ez egy X-Akta! :D Amúgy a legrosszabb, hogy már vagy 1 hónapja nincs nálam a gép, ugye visszavittem az üzletbe, onnan camera kft, és azóta egyszer visszaküldték az üzletnek, ők vissza, mert ugye tisztítás címen ugyanúgy fennáll a gond... nem csináltak semmit szerintem. Aztán több mint 1 hete semmit sem tudok, mert senki sem válaszol. Ez ám a móka!!! :C

    Tegnap túráztam, és szerencsétlen iPhone-t kínoztam, mert egy 2000m magas hegy lábánál, olyan 800 méteren álltam, kicsi kis vízesés, és egyszer csak figyelmes lettem hogy a sziklákon ugrál valami. Hát egy hegyi kecske, vagy valami ilyesmi szerzet lehetett. Szerintetek a kis teló meg tudta örökíteni? :O
    Mennyit terveztem, hogy felmegyek erre a helyre, ahogy nem esik az eső, mert most fent még esett a hó, olvad, vízesések, ugra-bugráló állatok, és nincs mivel lövöldözni... :)) Régi vasamat meg eladtam... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák