Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz reelc #14460 üzenetére

    Miután mostanában elég ritkán van sima bundle és valahogy azok sem keltik fel az érdeklődésemet, így ez egy jó kérdés. A legutóbbi capcom bundliban tudom hogy voltak régi címek. :K

    Viszont! Amit én megfigyeltem mostanában, az nem a régi címek újrabundlizása, hanem inkább a lepaktálás.

    Nemrég futott a 2k bundle, ha jól emlékszem store-ban is 2k sale volt (wingamestore-on biztos), és bumm: meg is jött az XCOM 2. Amire őszintén bevallva nem számítottam a rebundlifaktor miatt, de jobban belegondolva logikus, hiszen most jött ki a legújabb XCOM játék, amit promózni kell. És miután azt is leírtuk, hogy a complete edition belőle annyi, mint a dlc magában, így a 2K minden téren jól jár ezzel a játékkal.

    Jött ugye egy square enix sale/bundli is, gyanús módon ott fityeg a legutóbbi HITMAN, de ha az összeesküvés elméletek hívei vagyunk, akkor az első tomb raider sem volt véletlen.

    THQ sale most így nem rémlik, de ha az is volt mostanában valahol, már a THIS IS THE POLICE 2 is magyarázható.

    2-3 choice alatt letolták majdnem a teljes ZACHTRONICS pakkot.

    Fut most a store-ban egy GAMES WORKSHOP WARHAMMER WEEK cucc. Csak nekem cseng ismerősen a warhammer név a mostani choice-ból?

    Meg ugye az xcom példájában említett tendencia (ami régen is ment) továbbra is állja a helyét. Megjelenik a planet zoo? Puff a planet coster becsapódik a choice-ba. Új DLC a Frostpunk-hoz? Hmm. Mondjam tovább?

    Szóval ja. Ha rendesen át tudnák látni a piacot, gond nélkül meg lehet tippelni, mi is lesz a következő choice tartalma, hiszen nincs másra használva, csak a nagy kiadók megszabadulnak benne a szemetüktől, vagy promózzák az új tartalmaikat. :K
    (Már ami a húzócímeket illeti!)

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák