Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corsa02

    őstag

    válasz osonte #276 üzenetére

    A térerő/telefonálás az nálam is elsődleges. Alapvetően a telefon tetszik, viszont van néhány olyan dolog ami már annak idején a Miui 12-ben javítva lett, itt meg viszont látom. Pl. AOD hiba, erre visszaírja a fejlesztő, hogy igen ismeri a hibát, következőben javítva lesz, de mondom ember ez már jól működött évekkel ezelött.

    Az akku időd azért kérdezgettem mert első 1,2 napban el voltam ájulva, ahogy most Te is, aztán produkált egy 3,5 órás SOT-t 20 óra alatt aztán lemerült, és látszólag fogalmam sincs miért, mert semmi nem utalt arra, hogy valami szívná, csináltam egy Hard resetet, talán most megint jó. Megint el kell kezdenem állítgatni a Messengert, meg a Gmailt, mert hébe-hóba jönnek meg az üzenetek, emailek csak.

    Na én azt hittem, hogy a Mi 8 után amit annak idején ugyan így hónapokig frissítgettek, majd hol jobb hol rosszabb lett, majd a végére összeállt minden, itt már nem kell ilyennek küzdenem. De látom még is...nem tudom van -e kedvem.

    Közben az asszony is új telefont vett, S23-at. Minden dolgát felpakolta, használja. Azt sem tudja mi az SOT, csak annyit mond brutál milyen jól bírja. Most azt is követem 4 napja, 1-1,5 nap alatt 6,5-7 órás SOT-ok vannak és minden működik, semmit nem állított rajta, csak a kis appjait használja.

    Persze Te meg írod, hogy Neked meg a OneUI nem ment jól...áááááááááá, megőrülök :D

    The Truth Is Out There --->

Új hozzászólás Aktív témák