Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz albert8 #29753 üzenetére

    Kösz! Annyiért nem veszek. Lehet, hogy nem is fogok játszani, de mondom, ha veszek, akkor már olyat veszek, ami játszani is jó. A mostani Loginak kihagy a bal egérgombja, pedig max. 2 éves. A héten kicsaptam pár doksit meló közben miatta. Annyira nem voltak fontosak, hogy beadjak miatta egy ticketet. :D A különbözetből inkább veszek valami részvényt. Eldöntöttem, hogy jobban nem köteleződöm el senki fele. Havonta 20-30 ezerért veszek valami részvényt, és bármi gáz van el tudom adni. Megtakarításnak sem utolsó. Már bánom, hogy anno nem vettem több OTP részvényt.

    Mobal: bakker, hogy mik vannak! Azért ahhoz fanatikusnak kell lenni, hogy ilyenre rákeressen + rátaláljon az ember. :D

    Rendeltem egy Deathadder v2 Hyperspeedet. De a buzi Alzánál nem lehet sem utánvéttel, sem pedig PayPallal fizetni. Bankkártya, Google Pay és banki előreutalás. A Prágai városi bíróságon regisztrálva. Gratula!

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák