Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    válasz ro_bert17 #6759 üzenetére

    Szia!

    Elvileg igen, mert internet előfizetésre lehet felhasználni.
    És a Voda úgy hírdeti, hogy az internet előfizetési díj a Netbook Basic csomagban (engem ez érdkel konkrétan) 7900 HUF.
    Gondolom akkor így is számlázzák. Akkor pedig jó!
    (Mert azt ugye tudjuk, hogy a valóságban ez azért ennyi, mert 4000 a NET + 3900 a "törlesztés".)

    Sőt, a szakszervezeti újság hátulján maga a Voda is így hírdeti magát:
    "Igényeljen mobil internetet Cafeteria-ban, mely 2010-ben is adómentes!
    Mobil internet előfizetését 1-es költségszorzóval számolhatja el Cafeteria keretében: Internet Extra csomag igénylése esetén havi 11900 Ft, éves szinten 142800 extra költségek nélkül!"
    (Zárójelben hozzáteszem, hogy rosszúl írják, mert nem az Internet Extra csomagról van szó, hanem a Netbook Extra csomagról.) - (Persze lehet, hogy ők már igy számlázzák, azért írták így, és csak a promóciós neve Netbook csomag. Passz!)

    Én arról kértem hivatalos állásfoglalást (és várok azóta is a válaszra, de még nem kaptam), hogy a VBKJ keretében 2 internet előfizetést is finanszírozhatok-e! Én ugyanis úgy szeretném, hogy ezt a Vodás csomagot is + a meglévő otthoni Chello előfizetést is szeretném a VBKJ keretből fizetni!
    Mindkettő a nevemre és a címemre szól, remélem megoldható!
    Szerinted? (Érdekelne, hogy neked mi erről a véleményed! Te is hasonlón gondolkozol?)

    Remélem tudtam segíteni!

    Üdv.:
    Laci

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Új hozzászólás Aktív témák