Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz abacsx #18986 üzenetére

    Érd be a 120GB-ossal, a mostani HDD meg mehet egy külső házba. A filmeket, nagyobb lélegzetű dolgokat azon tárold, csak amire naponta szükség van, az legyen az SSD-n. Így elég lesz.
    Én most pakoltam át az asztali gépből a 64GB-os ősöreg A-DATA SSD-met a Lenovo E125-be, és jó beosztással, 2 részre particionálva még ez is elég lesz. 40GB a rendszernek és programoknak, 20GB az adatoknak. (Nálam melóra kell, azon kívül max. netezek rajta). Az asztaliba meg tervezek egy SATA 3-as 120GB-os újat. Az valószínűleg pont a cikkben említett Agility3 - 120 GB lesz. Ott jobban kell a sebesség, meg a tárhely is.

    kieg: Ja igen, a 7 mm vastagság: az A-DATA-t ki kellett hámoznom a borításából, mert - régi lévén - 9,5 mm vastag volt. Így buktam a gariját... A windows és a programok kb. kétszer olyan gyorsan elindulnak, betöltődnek, de közel sem hozza azt a gyorsulást, mint az asztali gépben: az E-450 proci bizony nagyon erős korlát.... ....ezt csak azért írom, hogy ne legyenek túlzott elvárásaid, mert ha belevágsz egy hatvanezres SSD-be, szerintem nagyon pofára fogsz esni...

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák