Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz abacsx #18060 üzenetére

    Szia! Nekem egy ezressel olcsóbban jött (múlt hétvégi aktuális ünnepi akcióban rendeltem), szerdán megérkezett. Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Azt hiszem, én kaptam az utolsót, mert 2 napig nem lehetett rendelni náluk, most már megint kapható.

    A 3 év gari érdekes dolog lesz amúgy (az enyém is úgy jött), mert a weblapon, sőt még a számlán is 3 év garral szerepel, de a mellékelt Lenovo gyári garjegyen már csak 12 hónap áll.
    A Lenovo erre a modellre 1 év garit vállal alapból, több mint 20 ezer forintért lehet további két év garanciakiterjesztést vásárolni (az egy év letelte előtt bármikor). Remélem, soha nem fog kiderülni, hogy mi az igazság, mert nem szeretném ha elromlana.

    Asztali géphez képest elég lassúka, de nekem csak másodlagos eszközként (főleg melóra) kellett, arra meg tökéletes lesz. Több pénzt nem tudtam erre szánni. Eddig a hurcibálós gépem egy Samsung N150 volt, egy magos atommal, na az elviselhetetlenül tetű volt, ráadásul az 1024x600 pixelen egy táblázat, vagy semmi egyéb dolog nem fért el. Nagyon nem szerettem, pedig tulajdonképpen igényesen összerakott kis masina az is, szintén matt kijelzővel, 2GB rammal.

    kieg: általános irodai célokra, netezésre, fimnézésre, kisebb melókra tökéletes a Lenovo, ráadásul az akksija is szépen teljesít. Valós 6-7 órát el lehet vele lenni telepről, úgy, hogy végig dolgozom is rajta. Kijelző felbontása pont jó, a súlya még éppen elviselhető (1,55kg).

    Erősen gondolkodom még 4 GB RAM-on (6.000,- ft körül van a helyi számtechboltban Kingmax), és egy USB-s pöcök nélküli, tehát Bluetoth-os egéren. (tőlem nagyon idegen a touchpad és a pöcökegér is, mások viszont ez utóbbit istenítik)

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák