Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz csigi #14907 üzenetére

    Hát ez egy kicsit vicc történet :)
    Szerda reggel rendeltem és pick-pack pontra kértem.
    Ma (tegnap mit csináltak jó ég tudja....) jött az sms, hogy 2 munkanap múlva lesz a megadott helyen.
    Korábban is és most is hívtam őket, de nekem még soha nem vették fel a telefont ( akkor minek adnak meg telszámot :F ). Na de ott van az hogy internetes cég hát írjunk nekik. Szó se róla viszonylag hamar válaszolnak és normálisan!
    A válasz az volt hogy hétfőn lesz a megadott helyen a cucc :Y .
    A külső raktáruk asszem Budapest vonzáskörzetében van ( úgy 20-30 km) innen átvinni Budaörsre (legyen 50km) 4-5 nap! Ok benne van a 7vége. Ázsiából (kb 8000 km) miért ért ide a rendelésem 10 nap alatt (7végével együtt 10)? Az hogy ingyen van 8k km szemben az 1200 huf az 50km-re, most hagyjuk...
    Ma voltam arra ahol a megjelölt PP pont van. Kérdem, ha véletlen pénteken odaér a cucc, akkor 7végén átvehető (nyitva vannak egyébként)? Hát nem, csak hétfő, vagy kedd.
    Szóval nem értem mi a franckarika tart eddig?!
    Így ezen a 7végén csak sóvárgok és irigykedem, hogy Nektek megvan már :), pláne, hogy C-60 procival.... Á nem is húzom fel magam ezen!

    Igazsághoz hozzá tartozik, hogy ma vagy holnap mehettem volna érte, ha az üzletbe kérem, de ez nem annyira járható út.

    Mindegy, csak legyen jó és probléma mentes az áru, ma már úgy is "kifakkoltam" magam :)

Új hozzászólás Aktív témák