Új hozzászólás Aktív témák

  • Dassler

    őstag

    válasz Stirlitz #21 üzenetére

    A levett oldallap nem biztos, hogy a legjobb megoldás, mert úgy semmi huzat nem éri a bordát, max ha egy asztali ventit mellé raksz. Ha a házba bedobsz egy viszonylag nagy lésgszállítású nyolcast hátra - gondolom annak van helye - ami nem a leghalkabb, de szellőztetni fog, és/vagy tápból is - ha szándékozol venni - pl egy fsp 350PNF, annak elég jó huzatja van, és még nem is nevezhető hangosnak, és még olcsó is. Persze a tápnak elsődelgesen nem a ház szellőztetése a feladata, de a te esetedben sztem megfelel annak is. Lévén korlátozottak az anyagi lehetőségek, és nem szándékozlol csúcs procit, vga-t stb. beszerelni, így a hőtermelés is valszeg visszafogottabb, némi tuninggal is.
    Az MSI lapok általában tuningbarát megoldásokkal szolgálnak. Feltéttelezem ennek a lapnak az esetében is van erre lehetőség valamilyen szinten. De majd aki már rendelkezik eggyel, majd az elmondja. Nekem nem kenyerem nagyon a tuning...

    Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Új hozzászólás Aktív témák