Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    válasz awd #478 üzenetére

    Állítottad a cr-t húzásoknál? Adtál feszt a ramnak? Milyen ramod van? Ha sima PC3200 aka 400MHz, és nem vetted vissza a HT-t a 240 már 480 a ramnak, akkor az a csoda hogy az első biosokkal képes ilyesmire :Y. Akkor még én is visszateszek egy ilyet próbára :C
    Kiolvastad a ram időzítéseket vmilyen progival? (Ilyesmire gondolok, hogy 2.5/4/4/8 2T)

    Azt tudom elképzelni így látatlanba, hogy a régebbiek esetleg aut. tápolják a ramot vagy az újabbak szigorúbb, precízebb értékekkel dolgoznak fesz terén. :F

    Nálam a lappal adott bios kb 15 percig volt fent míg 1-2 elindult a vin, aztán ment rá a 3.7 úgyhogy nincs ilyen tapasztalat. Az viszont tény hogy 4xHt-n 280-at megy a lap 3xHt-n 333-at. Az előbbinél nem de az utóbbinál már tápolni kell a cpu/chip/ram hármast és midegyiknél visszaosztani a ramot.
    (Nekem alap Samsung ramjaim vannak, de tudják a 2.5/3/3/5 1T-t, ami szerintem nem is rossz ''a bemegyek a bótba veszek két ramot oszt jó van'' vásárlásomhoz ;] )

    off

    Ha írsz vissza, majd csak hétfőn tok reagálni, akkor leszek legközelebb net közelbe.

    on

Új hozzászólás Aktív témák