Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosómedve

    tag

    válasz ez_meg_emaz #761 üzenetére

    Azért a fülesekkel vigyázzál, köztudott, hogy a Sony sem rossz, de sajnos az a Sony, ami úgy szol, mint egy hasonló kategóriájú sennheiser kb. 2x-3x drágább..fogsz te kapni Sony-t 4000 Ft-ért is, de közel sem fog úgy szólni, mint a sennheiser mx 400, ami asszem hasonló árban van...szerintem egyértelmű, hogy a sennhesier jobb minőség/ár arányban...

    Más. Látom, ha H10-esről van szó, te már elvből messzire hajítod és vadul kereszteket vetsz magadra miközben szorgosan mormolod a miatyánkot, hogy megmeneküljön a bűnös lelked... :DD ...nincs ezzel semmi baj...nem jön be...de az nem véletlen, hogy az M6-ot nem támogatjuk...az PMP. Videora van kitalálva igazán, te tudtommal zenét szeretnél hallgatni...jó, hagyjuk az IRiver-eket és IAudio-kat...az MPIO-kat nézted? Talán ez hasonlít a legjobban a Meizu-ra, minőségben és ár/érték arányban is. Szerintem érdemes ott is körülnézni, meg a Creative-Labs-nél. Ezekkel is jól járnál...és lényegesen olcsóbbak mint az Ixy cuccok. ;)

    Ja, ezen már én is elgondolkoztam: ti nem jártok be előadásokra, dolgozni, stb.? Hogyhogy egész délelőtt írkáltok? Vagy mindenki gép előtt dolgozik? Jó, én is írtam 1-et, de lyukas órám volt... :))

    Akkor csak egy véleményt szeretnék kérdezni: mi legyen a topic neve: ''zene digitalizálás'' jó lesz?

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák