Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz bwoay #698 üzenetére

    Először is: nekem az m6 bejön. Nemtudom megmagyarázni miért. Talán megfogott a design de ez van, beleszerettem és kész. Sajna ienkor nehéz észérvekkel meggyőzni az embert. Amugy elhiszem hogy van nála jobb de nekem ez jön be. A design-on kívül valszeg az foghatott meg benne hogy franko 10 sávos EQ-ja van bár ez sokat nem számít csak szar fülesnél de nekem vhogy az EQ mindigis szívügyem volt. Meg még pár egyéb ien aproság ami így hogy van nagyon tetszik, pedig lehet nem lenne feltétlen szükséges.
    Most sajna nem a bestbuy - (iaudio) vagy nemtudom most meik a legjobb ''ár/teljseítmény''(itt már inkább tudás és minőség a teljesítmény helyett) - jön be legjobban. Nálam ez ritka dolog, de ezeknél a lejátszoknál majdnem annyira hat az emberre a design mint a gépeknél a ház esetében, szvsz.
    Mert egy videokarinál max örülök neki hogy szép de ott a design hidegen hagy, ott az ember a jo ár/telj arányra utazik abban a kategóriában amit a tárca enged. Itt is így kezdődött aztán ráakadtam erre és itt vége is lett ugylátszik.

    Másodszor: Mire alapoznod a döntésed (m6 vs h10)? Te is érzelmekre mint én csak te fordítva? Már csak azért se az m6 mert utálod? :F
    Mert a tárolokapapcitásban veri egyedül. :U Egyéni kérdés de nekem a design nagyon nem jött be a h10-nél.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák