Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Sony mp3 lejátszók... vagy mik. :DDD Úgy történt, hogy elromlott a 4GB-os SONY NWZ-E363B mp4 lejátszóm és hirtelen találnom kellett valamit ennek a pótlására. A Sony 363-as előtt a SONY NWZ-B152F m3-at használtam és nálam erős közepes osztályozást érdemelt hangminőségre és máig ezt hallgatja anyám, szóval a tartossága is jónak nevezhető. A kevés kedvező árú kinálatból megint egy Sony lett az érdeklődésem tárgya. A 4GB-os SONY NWZ-B183F lett kiválasztva végül és elég vegyesek lettek a jó-rossz tapasztalataim ezzel a mp3 lejátszóval. Kezdésnek leegyszerüsitették a lejátszó szolgáltatásait és kezelőszerveit. Hiányzik a mic felvétel, de a rádióból azért még lehet rögziteni, igaz gyengébb minőségben már felesleges is lenne. :N Ehez az FM felvételhez mostantól már csak a menüpontokban férhetsz csak hozzá, mert itt nincsenek kézzel fogható (nyomogatható) gombok. A zenei minőség talán fejlödött az elődhőz képest, de az EQ hatalmas csalódás és nagy melléfogás a SONY-tól. Ha netalán állitgatni akarod a Custom beállitást a saját igényeidre, ezt a készülék alacsony hangerővel jutalmazza meg. :((( Mélyet vagy magasat emelnél a Custom EQ-n a hangerőből egyből nagyon visszavesz. A gyári és egyéb lehetőségek között váltogatva a hangerő nem változik csak a hangzás. Itt a Heavy hangképet használva érhető el dinamikusabb hangzás rendes hangerővel. Aztán a Sennheiser fülhallgatom is megadta magát 7 év után ezért azt is vehettem másikat. MDR EX110-et vettem hozzá és legalább ezzel úgy-ahogy elégedett voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák