Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    Kipróbáltam ma egy HM802-t. Nem gyenge lejátszó, az biztos.
    Méretre elég nagy, szóval utcára hordozhatónak kicsit necces, de mondjuk irodába, utazásra teljesen használható. A kezelőfelület nem valami jó sajnos, az előlapon található tekerő például néha oda-vissza ugrál a listában, mint amikor egy egér görgője koszos lesz, és nem érzékeli rendesen a görgetési irányt, a hangerő szabályzó tekerő szerintem analóg, mert képes volt kicsit recsegni ennél a (bolti, kicsit lehasznált) példánynál, illetve a szoftver kicsit lassú, elgondolkodik amíg megnyit egy fájlt, vagy amikor beleteker az ember a zenébe.
    A hangja viszont nagyon rendben van, simán jobb az AK100-nál, bár ez részben az ersítőnek köszönhető, és hogy tettek alá egy használhatób akksit. Próbálgattam K551-gyel, SRH840-nel, K272HD-vel és valami Ultrasone fejessel (azt hiszem a 680 volt). Legjobban a 840 szólt vele (a K551 kicsit világos még így is nekem), ezt a kombót simán vinném is akár haza, bár a fejes nem tűnt túl kényelmesnek hosszabb távon. Fejeshez is egészen használható, ilyen szempontból a nyomába sem ér egyik AK sem többek közt. De a legtöbb az hangban sem szerintem. Csak a kezelése lenne egy kicsit jobb, mert ez így azért a használhatóság határát súrolja. Minden esetre elég meggyőző a teljesítménye a beszerzési árért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák