Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz apitoka #25144 üzenetére

    Természetesen mi is meghallgatás után alakítottuk ki a véleményünket az x3-ról. Nyilván hallottunk több lejátszót is és azokkal is összehasonlítottuk. Nem értem, hogy az honnan jött le neked, hogy mi nem ismerjük csak papírról az említett lejátszót. Sőt füles találkozón többen egymás jelenlétében is meghallgattuk. Az x1-et x3-at és az x5-öt is.

    "És persze köszönet annak az eladónak is aki nem akarta rám tukmálni az A&K-t.''

    Gondolom ez azt jelenti, hogy ak lejátszót nem hallottál. Az a gond, hogy nem tudjuk, hogy te milyen hordozható lejátszóhoz hasonlítottad az x3-at. Meg honnan tudod, hogy az nem jó vagy nem jobb az x3-nál ha nem hallottad?

    Nekünk egyébként semmi problémánk nincs azzal, ha valakinek nem tetszik az x3. Sőt az itt fórumozók egy részének is tetszik. Nekem amúgy a legnagyobb bajom vele, hogy az én fülemnek zavaróan élesek a magasai.
    Ha beleolvasol a topicjába a head fi-n fogsz találni ilyen véleményeket hidd el.

    Amúgy nem is értem, hogy egy hangfalas rendszert hogy lehet összehasonlítani egy hordozható lejátszóval. :F A hordozható lejátszóhoz ugyanis kell egy füles vagy egy fejes is hangot szolgáltasson.
    Esetleg ugyanazzal a fejessel lehetne más lejátszóhoz hasonlítani.

    A meghallgatással kapcsolatos kijelentéseddel természetesen egyetértek. Sőt mi is ezt javasoljuk mindenkinek. :)

    Neked is további jó zenehallgatást! :)

Új hozzászólás Aktív témák