Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    no. régebben renato volt a ph-s accom, innen talán felismerhetnek páran. :p
    szóval voltak nekem anno még mpio, cowon mp3 playereim, aztán lett egy samsung wave majd most egy galaxy s II.

    az S8500-as Bada-s samsung teló mellett - a track-lépegetős gombok hiánya miatt főleg - beszereztem anno egy sansa clip-et, amit egy bulin el is loptak ("letépték" a felcsíptetett kütyüt pulóveremről - piálgatás közben persze...) a cucc értéke nem volt kevés, pláne, hogy 32 GB-os micro SD volt benne...

    aztán volt, hogy buszon akadtam fel egy ülésen vagy valamin, és már lent vettem észre, hogy hoppá, nincs meg. szóval a csíptetős találmánynak is megvannak az árnyoldalai. :p

    aztán most, hogy nincs már egy ideje clip, (nem vettem ismét) kezdem unni a telefon kezelhetőségének korlátoltságát (számléptetés) és hát szeretnék jobb hangminőséget is. :)

    ezért a nemrég megrendelt Vsonic GR07-es mellé kerestem mp3 lejátszót. :)
    Amelyek versenyeztek:

    cowon z2 (8 GB) - 60.000 Ft
    sony F805 (16 GB) - 73.000 Ft
    sony A865 (16 GB) - 60.000 Ft
    sony Z1050 (nem X)

    cowon z2:
    jó lenne, de szükségtelenül sok a 3,7" ha még 3G-s lenne, akkor lenne értelme... Akkuidő kevés, pláne egy s9-hez vagy egy j3-hoz képest. tudom, tudom, azok nem droidosak, de azt sem hiszem el, hogy nem rakhattak volna ebbe egy izmosabb akkut. (a motorola egyes telefonjaiba már 3300-as akkukat tesz!)

    sony F805: jó lenne, de számlépegetős dedikált gomboknak hiányában ez a lejátszó nem más, mint egy szépen szóló, korlátozott 3G-nélküli telefon. kösz, nem kérek belőle...
    Ez hatalmas öngól! az akkuidőről itt már felesleges is beszélni, kiesett.

    Sony Z1050: ugyanaz áll fenn, mint az F805-ösnél, miért nincsenek dedikált gombok? hogy lehetnek ekkora barmok? :p

    sony A865: hát igen, topos cucc. kicsi kijelző, nincs benne semmi csicsa, amit sajnálok, az az, hogy csak kicsivel több mint 20 órás ennek is az akksija. miééééértt?? :(

    nah mindegy, a sony A-s csúcs sorozata a nyerő, most tartok ott, hogy jó lenne majd megrendelni. de honnan?

    Ebay-en a 16 GB-os példányokat 60.000 Ft-ért szórják. Vicc. :) a 32 GB-osok pedig 76.000 körül mennek. :p Röhögjek vagy sírjak? Itthon a sony hivatalos online "webáruháaiban", partnereinél van hogy nincs is csúcs A-s player, illetve lehet van, de mondjuk horror áron. 69.000-ért mondjuk a 8 GB-os. :p

    Azt sem értem, hogy látom, hogy fogynak a kütyük, pár külföldi, nemzetközi online boltban már alig van az A 860-as szériából, 32 Gb pl már igen ritkaság...

    Nah a lényeg, hogy most véletlen ráakadtam két boltra, ahol meglehetősen jó áron kínálják a lejátszót.

    8 GB - A864 - 42.000 Ft[link]
    vagy itt 16 Gb-os 48-ért[link]

    értem én hogy itt a gari bukik, vagy hát szopós, ha gáz van vele, de hát ebay-ről rendelve is ez a sors várna rám, cserébe itt legalább jobb árban kapom.

    Kérdés az lenne, hogy tud valaki esetleg valami tuti boltot? vagy van valami tippje? hogy lehet ekkora kontraszt az ebay-es árakhoz képest? 60 vs 48 a 16 GB-osnál?

    sorry az ömlengésért, csak hátha valakit érdekel, vagy segít neki, meg hát legalább történik valami itt is. :)
    Minden választ előre köszönök :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák