Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Hi. A legújabb 33.1.1-es van most, előtte a 26.0-t használtam. Most a firefox, vagy a gép minden indításakor a 3-4 gmail piszkozatom helyett mindig a beérkező leveleket adja be mindegyik gmail lapon. Eddig mindig kinyitotta a piszkozatjaimat úgy, ahogyan előtte hagytam. Hogyan lehetne elérni, hogy most is így legyen?
    Részben azért frissítettem a régebbi firefoxról a legújabbra, mert már egy ideje az összes gmail lapon kiírta fent sárgával a gmail, hogy A(z) Firefox jelen verziója jelenleg nem támogatott. Frissítsen egy támogatott böngészőre. A frissítéssel ez eltűnt.
    A legújabb 1.2.5-ös classic theme restorert (CTR) is használom, de se itt, se a firefox beállításaiban nem találtam semmit, minden ugyanúgy van beállítva, mint a régebbi verziónál. A legutóbbi ablakok és lapok megnyitása van bejelölve, működik is. Csak néhány kiegészítőt használok (adblock plus, stb.), egyik se okozza ezt a hibát, mert az összes letiltása után is megvan a probléma. A hiba a legújabb firefox miatt van.
    A firefoxot alaphelyzetbe állítottam, a profilomat is töröltem, majd újat csináltam, de akkor is megvan a hiba, a kiegészítők felrakása előtt is.
    A neten is rákerestem a mozilla + gmail hibára, de ilyen hibát sehol sem találtam, angolul sem.
    Egyre több gond van ezzel a firefoxszal, minél újabb, annál több. Láttam a topikból, hogy egyre furcsább a firefox, ezért is halogattam a frissítést. A CTR-t muszáj használni, ami szintén röhej.
    Hiába csinálnék másik firefox profilt, hogy kipróbáljam a 27.0-33.1 verziókat, hogy hol nincs még meg a probléma, mert úgyis mindig a legújabbat kell használnom, több dolog miatt is rá vagyok kényszerítve. Max. 1-2 hónapot várhatok a legújabbra frissítéssel.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz DS39 #40047 üzenetére

    Nem használhatok régebbi, vagy fejlesztői [link] verziót, a legújabb firefoxszal kell megoldani ezt a problémát, hogy úgy működjön, mint a 26-osnál. Muszáj, mert a nemsokára érkező végleges 34.0-nál is biztosan meglesz az a probléma, és végig évekig akár a 40.0-s verzióig is, vagy a következő összes verziónál 10-20 évre előre. Kb. a 29-30-astól kezdődhetett ez a probléma, mert ekkor változott meg a felület is.
    Az url állítgatás nem jó, mert minden piszkozat tartalomváltozásnál, akár 1 betű változásnál más lesz az url vége. Most néztem meg. Sőt, simán az adott piszkozatos gmail lap frissítésekor is újra a beérkező levelek menü jön be. Ez se így volt eddig. Az oldalfrissítő rutinban van valami fos, ezt böngésző és gépindításkor is végrehajtja.
    Az about:configba kéne belenyúlni, de hogyan?

    Nem válthatok másik böngészőre (asztali gép win7 64), mert azok még szarabbak. Részletesen teszteltem mindet 1-2 hete.
    Az IE nagyon RAM zabáló, minden lapra külön folyamatot nyit (1 db üres lap 2 folyamat, induláskor 100 MB RAM), 6-8 lapnál képes a kezdeti 400-500 MB-ról 2-3 óra alatt 1 GB-ot felemészteni, nagyon elburjánzik, majd belassul, és használhatatlan lesz, még a kurzor is eltűnik gmailban. Csak az újraindítása segít, ekkor visszaáll az alap RAM használatra, majd kezdődik elölről.
    A chrome összeomlik 20-30 percenként 3-4 lappal is, most néztem 1 hete, ez volt több éve is. Minden lapra külön folyamatot nyit, ez is RAM zabáló, 60-150 MB/lap. Nyilván mindent jelent a google-nek.
    Az opera se jó (használtam kb. 2007-8-ban, akkor még jó volt), mert már 1 lapnál is 4 folyamatot nyit, a 15-ös verziótól ez is a chrome motorra váltott. [link] 2013 áprilisában a Google bejelentette, hogy a WebKit böngészőmotort lecseréli a Chrome jövőbeli változataiban (kivéve iOS alatt, ahol a WebKit kötelező) az általuk fejlesztett új Blink motorra, ami a WebKit projekt új elágazása (fork). A 2013. júliusban megjelent Chrome 28 mellett az Opera is ezt a böngészőmotort használja a 15-es főverziótól kezdve.
    A maxthon felhős, ezt nem használhatom.

    A 3 firefox módosítás se jó, 64 bitesek (waterfox, cyberfox, palemoon), még több velük a gond, mint a firefoxszal. A waterfox a firefox profilt használja. A cyberfox beállításban min. 10-15 menüpont angol marad a magyarra állítás után. A palemoon lemaradt több, mint 1 évet, itt is jött a gmail túl régi a böngészőm üzenet, ez a firefox 24-es (2013. szept.) szinten van most.
    Már csak a safari maradt, de ez osxre van, windowson fos a HTML5 pontszáma, nincs 600e Ft-om (pláne nincs 3 évente) egy normális gépre.
    HTML5 tesztek ezzel http://html5test.com/ pontszám (max. 555) szerint csökkenő sorrendben:
    Maxthon cloud 4.4.2.2000 32 bites 515, chrome 38 512, Opera 24 32 bites 508, Firefox 33.1.1. 32 bites 477, Waterfox 33 475, Cyberfox 33 460, Palemoon 24 458, IE11 369, Safari 5.34 260.

    A firefox és az opera egyre inkább a chrome-ot követi, a verziók gyors változtatásával is, és a kinézettel is. Ez nem jó út.
    Már előre látom hogy a win10 is fos lesz, mint a 8-as, mert csak egy foltozott 8-as az egész, nem tudom mire váltok, ha a 7-esre már nem lesz frissítés (2020). A 11-12 még szarabb lesz.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz Matthewus #40051 üzenetére

    Milyen az oprendszer, a firefox verzió?
    Nálam egyéni beállítás van, a gyorsítótár törlése be van állítva minden firefox újraindításkor, hogy mindig le kelljen töltenie a friss weboldalakat. Adatvédelem/előzmények rész.
    A 3. féltől származó sütiket is állítottam itt, vagy mindig, vagy csak meglátogatottól, semmi változás.

    Most nálam is megmaradnak a piszkozatok, ha csak frissítem az adott oldalt a frissítés gombbal, de a firefox újraindítása után beérkező levelekre váltanak.
    Az a baj, hogy a waterfox, cyberfox, palemoon programokat még a 31.1.1-re váltás előtt teszteltem le, ez a gmail gond meg a 33.1.1. után jelentkezett csak.
    Most megnéztem cyberfoxszal is, az újraindítása és a sima frissítés gomb után is megmaradnak a piszkozatok. Miben más ez, mint a 33.1.1.-es firefox?
    A waterfoxot meg csak a firefox bezárása után tudom használni, mert ugyanazt a profilt használja. A cybernél nincs ilyen.
    Mik a különbségek a firefox, a waterfox, és a cyberfox között? Mindegyik 33-as.

    [ Szerkesztve ]

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Nem csak nekem nem tetszik a win8, hanem a wint használók nagy részének, mert még mindig többen használják a 7-est, mint a 8+8.1-et.
    A 4 lappal a 600 MB irreálisnak tűnik, mert ezt is teszteltem. Nálam 30 tesztlapnál (minél több lapot nyitok ki, annál jobban kijön a RAM használat elburjánzása) 1,3-1,5 GB volt firefoxszal, waterfoxszal induláskor 1,5 GB, cyberfoxszal induláskor 1,2 GB. Mindegyiknél ugyanaz a 30 lap volt nyitva.

    Láttam a palemoon 25-öst. Ez 40 lappal 1,5 GB-ot használt induláskor. De ez nem jó a gmailos sárga üzenet miatt. Milyen gondok vannak a 25-össel?

    Nálam is be van jelölve a maradjon belépve rész a gmailban. Nem lép ki.
    Most bezártam a firefoxot, start waterfox, beérkező levelekre váltott. A cyberfox mellett ez is működik.

    Csak azért nem akarok cyberre váltani, mert ott jók a piszkozatok. Bár a RAM használat is a cybernél a legkevesebb. Itt nincs is cyberfox frissítése menü a speciális/frissítés menüben, csak keresőszolgáltatások. Csak a súgó, cyberfox névjegye-nél van frissítés keresése. Most rányomtam, van 33.1.1. (33.1.0.0. van most fent) A nulláról telepíti mindig újra? Mi lesz a beállításokkal, a lapokkal?

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz Steelmanus #40057 üzenetére

    Nem függhet a water, cyber, palemoon programtól hogy mit csinál a firefox a gmaillal.
    Akár mindhárom, fire, cyber, pale, vagy water, cyber, pale programot használhatnám egyszerre, egyenként akár több profillal is, nem lehetne gond.
    Azt se értem hogy a water miért nem csinál külön profilt a firefoxtól függetlenül, ha már a másik 2 csinál. Így nem lehet együtt használni a firefoxszal.
    Valami van a firefox profilban, ami okozza a gondot, mert a waterfox is rossz, míg a palenél és a cybernél nincs ilyen gmail gond.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz Steelmanus #40068 üzenetére

    Ha a water nem fut, akkor nem szólhat bele a firefox dolgaiba. Ha a firefox nem fut, akkor a water szépen kinyílik a firefox lapjaival, a kiegészítőkkel együtt. Ebből következik, hogy a water ugyanúgy működik, mint a firefox, teljesen kompatibilisek egymással, a teljes profilmappát is beleértve.
    Csináltam egy 2. firefox profilt, ott sem marad úgy a gmail piszkozat, de érdekes módon az 1. profilban úgy maradnak. Ezt nem értem, mert mindkét firefox profil ugyanúgy van beállítva, ugyanazok a kiegészítők vannak ugyanúgy beállítva. Ez miért lehet? Csináltam 3. profilt is, itt is minden ugyanolyan, itt se maradnak úgy a piszkozatok újraindítás után. Ennek így semmi értelme. Hogyan lesz így megoldás? Eddig még az 1. profilban se maradtak úgy a piszkozatok. Hogyan oldjak meg egy olyan problémát, ami mindig változik?
    Ha a firefox nem fut, a waternél is előjön a profilválasztó ablak, bármelyiket elindíthatom, de csak egyet, de sehol se maradnak úgy a piszkozatok.
    A cybernél és a palemoonnál nincs piszkozat gond 1 profillal, itt nem csinálok több profilt.
    Ha a watert uninstallálom, attól még a firefox probléma nem fog megoldódni.
    Nem fogom a firefoxot uninstallálni, mert nem akarom ez egészet a nulláról újra felépíteni, még ha el is mentem a sessionstore.js file-t, amiben a megnyitott lapok vannak. A cyberben sem akarok másik profilt létrehozni, kiegészítőket felrakni, kísérletezgetni, mindent beállítani, mert a firefoxot akarom használni és megjavítani. A 3 másik firefox program csak a probléma megállapítása és megoldása miatt kellett, de nem segítettek.

    Hogyan érted azt, hogy a cyber átvette a registry irányítását?

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz Steelmanus #40101 üzenetére

    Uninstall water lett, de a helyzet nem változott, az 1. firefoxban jók, a 2.-ban és a 3.-ban nem.
    Érdekes az is, hogy a water html5 pontja 475, a firefox 33.1.1 477, de 475 lett a water uninstall előtt, és most is ennyi.
    Az is furcsa, hogy a http://html5test.com/ oldalon firefox 33.0-t ír ki.
    Akkor csak firefox friss telepítés kell? Mindez azért, mert a waternél nem akartak külön profilmappát csinálni.
    A sessinstore.js file-t lementhetem, és használhatom a friss telepítésnél, vagy ezzel is gond van?
    Nem akarok kézzel kinyitni 20-30 lapot, amúgy is 2 profilra akarom elosztani.
    Van arról valami statisztika, hogy a water, cyber, pale programokat hányan használják Mo-on és világszerte? Vagy csak a komplett firefoxról van ezt a 3 programot is beleértve?

    Hogyan, mivel takarítottad ki a cybert a registryből, és ezt miért kell megtenni?
    A waternél és a palenél nincs ilyen gond?
    Felmerül a kérdés, hogy mi értelme ennek a 3 firefox klón programnak, ha ezekhez is kell a theme restorer, meg amúgy se jobbak a firefoxnál? Mi a különbség a 4 program között? A firefoxot is testre lehet szabni.
    A cyberben eleve benne van a restorer, a waterbe meg külön kell felrakni, a paleben nincs benne, nem is kell, mert 1 évvel le vannak maradva, még az eredeti szögletes fülek vannak.
    Milyen tervek vannak a firefoxszal 1-2 évre előre? 64 bitesítés?
    Mik az eltérések a firefox főverziói között, a 26-tól a 33.0, 33.1, 33.1.1-ig?

    [ Szerkesztve ]

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Szarakodott a firefox, ezért töröltem a 3 profilt, újakat csináltam, csak a kinyitott lapok listáját használtam (sessionstore.js), az 1. profilnál jól kinyílik 5 gmail piszkozat is. Most csinálom a többi profilt.
    Lett 1 újabb gond. A 2. és 3. profilnál halvány a speciális/frissítések rész, nem lehet állítani. Az 1.-nél jó. Automatikus frissítéstelepítés az alapbeállítás, de ez nekem nem jó, mert én akarom eldönteni. Itt a firefox topikot nézem minden nap, figyelem hogy mennyire fos a legújabb verzió, csak akkor frissítek, ha érdemes.
    Miért van ez?

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Az about:configban az app.update.enabled true, ezt kell false-ra állítani, így nem frissít. Nem értem miért a configban kell túrkálni, hogy valamit be tudjak állítani. Egyre több gond van ezzel a firefoxszal.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Az egyik ingyenes program telepítésekor bekaptam valami szemetet, ami miatt furcsán működött a firefoxom. Többször futtattam MBAM-ot, Hitman pro-t, adwcleanert, meg a vírusírtóm teljes szkennelését is, nincs semmi a gépen, már eltávolítottam azokat a dolgokat, amik módosították a firefoxomat. De a szemét által elállított dolgok egy része még megvan, pl. a gmail piszkozatok nem maradnak nyitva a böngésző, vagy a gép leállítása és újraindítása után. Már csináltam firefox alaphelyzetbe állítást, új profilt, a hiba megmaradt. Ezért kellett újraraknom a firefoxot.
    Simán újratelepítettem a 33.1.1-est a régi 33.1.1-re, nem lett uninstall. Kinyitottam a 3 firefox profilomat, mindegyikben 5 gmail lapot nyitottam (mind a 3 profilban másik gmail cím van), mindegyiknél 1-1 piszkozatot nyitottam, mind3 profilt bezártam, majd mindet kinyitottam. Minden gmail a beérkező levelekkel nyitott.
    A water után a cybert és a palet már uninstalláltam, de ezek nem szólhatnak bele a firefox dolgaiba.

    A problémákat nem tudtam megoldani.
    Tegnap ezeket csináltam meg, elment vele 3-4 óra. 3.1.1 van most. Próbaképpen csináltam plusz 3 profilt, így össz. 4 lett. Ezekben is nyitottam ki lapokat a tesztelés miatt. Bezártam a 4 mozillát, lementettem az 5 profilt, nincs uninstall, firefox telepítés ugyanoda, ahol most van. Nincs bejelölve a tálca, asztal, start menü ikon, nem alapértelmezett böng., telepítés, frissítés gomb van csak, katt, letölti, telepítés, majd indítja a profilválasztó ablakot. 1. profil start. Kinyitottam az 1-4-et, minden gmail lapon piszkozatot nyitottam. Mindet bezártam, újra mindet kinyitottam, mindegyik beérkező levelekkel nyitott.

    Minden mozilla bezár, csináltam 5.-nek egy tesztprofilt kiegészítők nélkül. 2 gmail nyit, 2 piszkozat nyit, legutóbbi lapok kinyitása beállít, mozilla bezár, kinyit, az egyik piszkozat jó, a másik nem nyílik ki, csak a piszkozatok menü. 3. gmail lap, bezár, kinyit, itt is piszkozat, 2 kinyílik, a 3. csak piszkozat menü. Újabb bezárás és kinyitás után már mind3 jó. Bezártam, bemásoltam az 1-es profil sessionstore.js file-t, start tesztprofil, kinyíltak a lapok. 9 gmail piszkozat kinyit, bezár, kinyit, 7 jó, 2 beérkező. Újra, ugyanez. A 2 beérkezős lapot bezártam, újra, 6 jó, 1 betöltése lefagyott, végül beérkező lett. Ezt bezártam, mind a 6 jó lett. Újra, jó. Felraktam a 7 kiegészítőt, restart mozilla, 2 gmail piszkozat jó, 4 nem tölt be, a csíkok megállnak 85%-nál. A 4-et bezártam, lett helyettük 3 új, össz 5 db. Bezártam, kinyitottam, mind az 5 piszkozat kinyílt. A tesztprofilt bezártam.

    Az adatvédelem/előzmények részben az egyéni beállításokban csak a gyorsítótár törlése van beállítva, hogy minden gépindításkor a friss weboldalakat kelljen betöltenie.

    Mozilla start, az 1-4 profilt töröltem, új 1-4 lett, mind kinyílt üresen, legutóbbi lapok kinyitása be mindnél. Mindet bezártam, bemásoltam mind a 4-be a sessionstore.js file-okat. 1-4 kinyit, jól kinyíltak, mozilla beállít, de a 2-4-nél halvány a frissítés rész, automatikus telepítés van beállítva, nem lehet átállítani. Az about:configban az app.update.enabled true, ezt kellett false-ra állítanom. Minden profilba beraktam a 7 kiegészítőt, beállítottam. Minden gmailba beléptem (4 különböző mailcím, 1 firefox folyamatban, azaz profilban csak 1 gmailt lehet kinyitni), mindenütt 4-5 piszkozatot nyitottam. Minden profilt bezártam, majd kinyitottam. Az 1.-ben 2 piszkozat nem nyílt ki, de a piszkozatok menü volt nyitva, nem a beérkező. A 2.-ban mind jó. A 3.-ban 2 jó, 3 nem, beérkező lett. A 4.-ben mind jó. Mindenütt piszkozatot nyitottam ki. Másnap (ma) gépindításkor az öszes gmail beérkező levelek lett.

    Lett még 1 gond. A prohardverbe belépéskor nem jegyzi meg a belépve maradok opciót, mindig újra be kell lépnem. Sőt, ha a privát üzenetemet olvasom, akkor pl. a mozilla topikba külön be kell lépnem, pedig 1 profilban vannak kinyitva. Ha ide beléptem, kiléptet a privát üziknél. Érthetetlen. Hiába jelölöm be a prohardverbe belépéskor, hogy a firefox jegyezze meg a jelszót, a belépési mailcímemet nem jegyzi meg, pedig a profiltörlések előtt megjegyezte ezt is.

    Mi van ezzel a firefoxszal? A teljes wint nem telepítem újra, hogy jól működjön. Sajnos nincs visszaállítási pont, és korábbi macriumos rendszermentés se.
    Sajnos ez a firefox így nem hogy fos, de egyre fosabb. A V 29 fölött egyre használhatatlanabb, amióta elrontották a füleket, a kinézetet, stb., amióta cl. th. rest-t kell használni.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz EmptyParadox #40144 üzenetére

    1 gmail lapon csak 2-3 piszkozat fér el, és egymás mellett csak max. 2-t lehet fél méretben kinyitni. A réginél az volt, hogyha 1 lapon 1-nél több piszkozatot hagytam nyitva, a böngészőindításkor megzavarodott, hol az egyik, hol a másik látszott, volt, hogy eltűnt a piszkozat fejléc is, sokat kellett nyomkodnom mind2 piszkozat méretjeleit, hogy legalább az egyiket be tudjam zárni, majd ha 1 maradt, akkor a frissítés gombra kellett nyomnom, hogy az 1 megmaradt piszkozat jól működjön. Ez normális?

    Szükségem van a sok piszkozatra, mert itt tárolom a netről szerzett infókat téma szerint csoportosítva, stb.. Amúgy is tud rólam mindent a google, hogy ha nem a gmailban tárolnám, hanem máshol, úgyis megtudnák.
    Így legalább nem nekem kell minden nap mentegetnem a saját pendrive-omra, stb., az adatbiztonság a google dolga, ő cseréli a szervereiben a HDD-ket. Úgyis már csak pár hónapig lesz ez így, utána mindent törlök a gmailjaimból.

    A lényeg, hogy mindig nyíljanak ki a piszkozatok.
    Miért kell perceket várni a firefox újraindítására, ha csak néhány lap van nyitva?
    Milyen gép ez? CPU, lap, RAM, OS?
    Nálam minden profil minden beállítását egymástól függetlenül lehet állítani, kivéve a frissítést a 3-4-esben, a 2-es megjavult, már nem halvány.

    [ Szerkesztve ]

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz EmptyParadox #40146 üzenetére

    Meg kéne javítani a rendszert, hogy mindig kinyíljanak a piszkozatok. Nem telepítem újra a wint, a mostaninak még min. fél évig működnie kell.
    Az nem lehet gond, hogy a régi default profilt is töröltem, mert ezzel se működött jól.
    Azt el lehet valahogy érni, hogy a 2.-4. firefox ikon is eltűnjön, és e helyén legyen az asztalon a firefox ikon, mint az 1. profilnál?
    A prohardver bejelentkezési szarságra van valami ötleted?

    [ Szerkesztve ]

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz EmptyParadox #40146 üzenetére

    Azért is fontos, hogy minden úgy maradjon a gmail lapokon, ahogyan hagytam, mert ha valakivel levelezek, vagy 1.-re írok neki, akkor tudjam, hogy hol tartunk az elküldött leveleknél. Ha mindig csak a beérkező levelek nyílnak ki, akkor elfelejtem, hogy vele levelezek, vagy hogy írtam neki.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz Steelmanus #40149 üzenetére

    Igenis figyeltem a dolgokra, mert előtte olvastam ezt [link]. Itt csak a sessionstore.js file-ról ír. Az eredeti profilokat elmentettem a törlésük előtt. Az elmentett default és a 4. profilban van sessionstore.bak, majd egy sessionstore.bakééééhhnnóóppss, és egy sessionCheckpoints.json nevű file is. A 2 .bak file nincs a 2., a 3., és a friss teszt profilban, nem töröltem, eleve nincs. Ebből gondoltam, hogy nem létfontosságúak.
    Amúgy is már máskor is csináltam csak a sessionstore.js file átmásolását, pl. amikor HDD-ről SSD-re váltottam. Ott nem volt ezzel gond, szépen kinyílta ka lapok, így nem kézzel kellett kinyitogatnom. Persze az még 2x-es firefox volt. Simán kinyíltak és jól működtek az oldalak. A sessionstore-backups mappa sem tűnt fontosnak, ezek átmásolása nélkül is jól működött a 33 előtt. Ezért sem értem a problémát, mert a 33.1.1-re frissítés után jelentkeztek a gondok, előtte nem voltak ilyenek.
    Ennyire nem lehet más a 33-as a 2.x-nél.
    A sessionstore és a bak file-ok nem láthatók futó böngészőnél, csak a mappa.
    Nem a 2-es profil a default, mert az 1-esnél is állítható a frissítés rész, nem halvány. Nem lehet egyszerre 2 default profil.
    A tiszta telepítés nem lehet jó megoldás, mert a profilok törlésével és a nulláról újra létrehozásukkal minden fos törlődött, amit csinált a szemét, vagy én.

    [ Szerkesztve ]

  • mozilla33.1

    csendes tag

    válasz Steelmanus #40151 üzenetére

    Akkor hol vannak a 33-as firefoxra érvényes infók a profilokról és egyebekről?
    A sessionstore-backups mappában azok a file-ok vannak, amiket írtál. Simán wordpadban látszik mi van bennük, tényleg a megnyitott lapok adatai.
    Csináltam egy új teszt profilt, simán kinyitottam 5 gmail lapot, jól kinyílnak a piszkozatok, még a gép újraindítása után is. Nem másoltam be semmilyen file-t.
    Úgy látszik a 3x-es firefoxtól nem lehet simán a sessionstore.js file-lal áthozni a lapokat.
    A 29-es előtt is volt sessionstore-backups mappa?
    Estig megcsinálom a többi 3 profilt, mindnél kézzel nyitom ki a lapokat, a régieket törlöm, és az új profilmappákat is elmentem. Így mindnek jónak kell lennie.

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Nálam is egyszer 477 volt, aztán most 475 win7-en. De 33.0-t ír ki, közben 33.1.1. Miért nem 500 felett van már?

    [ Szerkesztve ]

  • mozilla33.1

    csendes tag

    Az miért lehet, hogy a 2. firefox profilban sima szövegen az egérnyíl és a függőlegesen álló I vas formájú ikon, link fölött az egérnyíl és a kéz ikon nagyon gyorsan váltakozik? Akkor is ha teljesen mozdulatlan az egér. A másik 3 profilnál nincs ilyen, és tegnap minden profilt töröltem, majd újra létrehoztam. Nem maradhatott semmi a régi profiladatokból. Egyszer már töröltem az összes profilt, akkor is pont a 2-es profil csinálta ezt. Hogyan maradhatott régi adat a 2-es profilhoz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák