Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ekkold

    őstag

    válasz ledgeri #68050 üzenetére

    Tehát kicsit kiéleződik ez a háború... gondolom a reklámszűrők készítői sem ülnek a babérkjaikon, és elkezdenek dolgozni azon, hogy ne lehessen olyan könnyen detektálni a hirdetésblokkoló használatát... Ha meg tényleg nem fog működni a youtube ilyen módon, akkor sem fognak mégtöbbet keresni (legalábbis rajtam biztosan nem) mert akkor egyszerűen nem fogom használni - ott rohadjanak meg a reklámjaikkal együtt - majd lesz más videomegosztó ami használható - ha erre lenne szükség. Amit meg én akarok megosztani azt majd felteszem saját szerverre... A google/youtube amúgy is eléggé durván cenzúrázza a dolgokat - mesélhetnék róla - és persze az a cenzúrázás elsősorban a saját profitorientált érdekeikkel lesz/van összhangban.

    Szerk: amúgy nekem működik a youtube egyelőre reklámmentesen (uBlock origin van felrakva firefoxra). A fiókomból valami baromsággal kizártak évekkel ezelőtt azóta nem használom (nem volt igazuk, de nem volt energiám vitázni velük). Utoljára ugyan be tudtam lépni (pár éve de nem férek hozzá a saját videóimhoz. Azóta egy kicsit sem bízom az ilyen mamutcégekben, mert egy tollvonással kiszúrhatnak veled, és gyakorlatilag semmi esélyed velük szemben fellépni - akkor sem ha elméletileg igazad lenne...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák