Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Normi™ #49216 üzenetére

    Kikutattam: A Youtube High Definition kieg. vált árulóvá. Korábban gugli-sütikkel jártam hasonlóan, akkor is valamelyik kiegészítő pakolta meg a gépemet. Ezek nélkül a kéretlen sütik nélkül is remekül használható a net. Nálam alapból le van tiltva mind az összes, mégsem érzem, hogy bosszantóan korlátozná az oldalak használatát. Pár oldalon azért én is engedélyezem, de csak akkor, ha be kell jelentkezni vagy ha anélkül végképp nem hajlandó megjelenni sem az oldal, nekem pedig fontos volna. Ez utóbbit nagyon ritkán engedem, de nem is gyakori jelenség.

    "Véleményem szerint ennél jobban foglalkozni vele nem érdemes.Én abból indulok ki,hogy titkolni valóm nincs..."

    Teljesen igazad van, én is mindig ide lyukadok ki, csak előtte fölhúzom magam. Nem csinálok semmi olyat, amiért érdemes volna elővenniük, de azért még jogom van magánélethez. Persze tudom, hogy sok gazfickót lefüleltek már a kíváncsiskodásukkal, épp ezért olyan kétélű a dolog. Tényleg ne menjünk bele.

    "Ha érdekel téma szívesen küldök anyagot meg tippeket privátban"

    Köszi, de inkább ne, mert néha könnyebb az élet, ha az ember homokba dugja a fejét vagy legalább a fél szemét. ;)

Új hozzászólás Aktív témák