Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horvi

    őstag

    válasz FIREBLADE78 #63939 üzenetére

    Gondolom megosztás alatt a tapasztalatokra vagy kíváncsi :))

    Ebben csináltam végig a jogsit a nyári 122 fokban. Ha ki vannak nyitva a szellőzők akkor nagyon jó, kellemesen lehűti a fejed. A színezett plexi jó, nem torzít, a táblák meg a jelzések ugyanúgy láthatóak csak az ilyen erősebb fényt meg a csillogást tompítja. Jár hozzá ugye pinlock is, teljesen meg voltam azzal is elégedve, nem volt vele eddig semmi gond.

    A bélése kellemes tapintású puha anyagból van. Jól tart, valamint a fülnek is van elég hely. Egy pár bukó nálam pont ezért esett ki mert nem fértek el a füleim rendesen. Szemüveggel való használatról lévén nem vagyok szemüveges nincs tapasztalatom.

    Összehasonlítási alapom más sisakokkal nincs de a szélzaj viszonylag kicsi volt amikor országúton mentem vele. Illetve amikor gyorsabban(150-s tempó) mentem akkor a szél nem csapkodta/meg dobálta a fejemet/sisakot jobbra balra hanem kicsit rányomta a fejemre a sisakot és tartott rendesen. Máshogy nem tudom hirtelen megfogalmazni. Lehet valaki ezt jobban el tudja magyarázni.

    Így dióhéjban ennyi. Ha van még bármiféle kérdésed szívesen válaszolok ha tudok.

    Hello darkness, my old friend...

Új hozzászólás Aktív témák