Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz -Mike- #62038 üzenetére

    Köszi, bárhogy próbáltam olcsóbb alternatívát keresni, mindig találtam összehasonlító videót yt-on, ahol természetesen minden esetben jobb volt a GoPro.
    Milyet vettél, Black vagy Silver? Ha utóbbi, hasznos dolog a hátsó kijelző? Viszont a Silver csak 15 fps-t tud 4k felbontással, ami max. timelapse-nek jó.. A Black tudja a 4K 30 fps-t is, ami már videó, de itt nincs hátsó kijelző. Van motoros videód vele? Linkeld már pls.

    V.Stryker

    Igen, a Session.
    Tesztekben sokan lehúzzák, de szerintem nem rossz a képe, a Silver-hez, Black-hez hasonlítva is. Emellett fele annyiért elérhető. Nem vetettem el, a kompakt mérete felettébb szimpatikus.
    Ebben a tesztben részletesen összemérik a másik két GoPro-val is. Persze látható a különbség, főleg a részletgazdagságot, kontrasztot, színeket tekintve, de ahhoz képest, h fele annyiba kerül, szerintem egyáltalán nem rossz. Legalábbis a kínai cam-eknél szebb képet ad.

    Chal

    Köszi.
    Alapvetően normális support-tal rendelkező terméket szeretnék. Ebay-t, alibaba-t és társait jelen esetben kihagynám és jó volna ha 27-es számlával tudnám megvenni. Illetve az sem hátrány, ha nem 1 évet bír ki.

    Yoshida

    Jól hangzik.
    Azt láttam h millió kiegészítő van GoPro-khoz.
    Ez tetszik benne legkevésbé, a nagy kocka formájával oldalra helyezve elég hülyén néz ki.
    Viszont sisaktetőn szerintem nem problémás, de első körben nekem is az állrészhez rögzítés ugrott be, illetve esetleg még a tankra valamilyen konzollal.

    Egy dologban tűnt ebben a videóban számomra jobbnak a Sony, az pedig a képstabilizálás. De sok esetben az eget és a csúcsfényes részleteket kiégette. A motor kormánya pl. mindvégig vakító fehéren világít - ki van égve, míg a GoPro-nál tökéletes, látszik minden részlet.

    Mosquito34

    Ezek közül kb. összes jó volna. Na jó, a hátsó kijelző annyira nem lényeg, ha iOS kompatibilis és vissza tudom nézni telón, vagy pad-en. De a legfontosabb a képminőség. Legyen élvezhető, mutassa meg a részleteket a lehető legstabiliabb kép mellett, szép színekkel.

    Megnéztem, de kb. itt is az a gond, mint az összes többi kínainál. Elképesztően erősen dolgozik a zajmosás, olyannyira h fánál, bokornál, aljnövényezetnél összemos mindent és még az élesseg is elkúszik..
    Illetve a gyengébb minőségű cam-eknél látható lilás fátyolosság itt is megmutatkozik szinte minden terepviszony mellett.

    Kösz mindenkinek még egyszer, átrágom még, de szerintem GoPro lesz ebből.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák