Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Polemius #60706 üzenetére

    Azt hiszem, a segítségetekkel :R meghoztam a döntést: spórolok egy kicsit még, és elmegyek Tatabányára a Pinkmotors-hoz az Akito Desert-EVO kabátért+nadrágért. Nem lesz egy olcsó eksön (10k csak az útiköltség, de felpróbálás nélkül nem merem megvenni), de tényleg évekre szeretnék ruhát venni, és egy szettből akarom megoldani a 4 (inkább csak 3, mert 10 fok alatt nem ülök motorra) évszakot is. Néztem ugyanitt olcsóbb Akito cuccokat is, de valamelyik mindenhol hibádzik: vagy a termobélése nem kivehető, vagy membrán helyett az egész kabát van impregnálva, vagy éppen nincsenek nyitható szellőzői.
    A mostani Kushitani kabátomon egész finom a cippzár, a Shox nadrágon meg durva, így sajnos nem összecipzárazhatók.

    szerk: kíváncsiságból azért csak meg fogom nézni a 3 layer Shox-ot valamelyik nap a helyi motorosboltban. :F Ha nem annyira hitvány mint sejtem, akkor az árkülönbözetből mégis csak kijön egy komplett egy hetes erdélyi túra mindenestől....

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák