Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz doc #5548 üzenetére

    Nem akkor, amikor Alvaro után mész autópályán... Amikor nem bírtam cérnával, megelőztem, aztán végtelen időnek tűnt, amíg 70-nel kellett mennem, hogy beérjen. De nem akartam elszakadni tőle. Majd gyúrok erre (mármint a szakaszosan külön motorozásra, bár tájékozódásban nem vagyok jó és nem is akarok ilyenekkel foglalkozni, csak menni, amerre tetszik), de... az én motorommal nem is tudok olyan gyorsan menni, hogy 40 fokban ne legyen forró a menetszél. No meg nem is akarok. Fene fogja szétpörgetni a kicsike agyát (és akkor sosem hoznám be Alvaróékat fogyasztásban, pedig az teljesen reális, nem a motor miatt, hanem mert én nem megyek vele télen és ketten).
    Pedig poénos lenne kipróbálni egy magasabb sebességet, egyszer, (természetesen német) autópályán :D Amikor autópályáztunk, Alvaro korai szakasza miatt, szédítő 110-es tempóban (előzéskor 120. ezt én a Balaton északi partján egy kanyar utáni falu kezdetekor is hoztam), akkor tűnődtem el, hogy ha alattam lenne egy f650, akkor én tuti nem ennyivel mennék...
    Azóta 80-nal megy autópályán, ha sietünk, akkor 90-nel, vagy továbbra is 80-nal.
    Én nagyon, nagyon jól elvagyok a 70-80-as tempójával, csak legyen hozzá kellően kanyargós út.

Új hozzászólás Aktív témák